• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 01.09-30.11 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 4(132)/2021

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  24.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 2 z 2

  Andrzej Półrolniczak dyrektor Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 

  Siłą targów DREMA było i jest kreowanie przestrzeni spotkań na żywo i prezentacji najnowszych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Testowanie maszyn i linii technologicznych, możliwość dotknięcia i zobaczenia złożonych mechanizmów, porównania oferty różnych wystawców, czas na negocjacje – specyfiki DREMY nie sposób przełożyć na dostępne narzędzia online. Nie sposób też oddać klimatu spotkań i wydarzeń towarzyszących wystawie.

  Poligon Umiejętności Lakierniczych
  Podczas targów DREMA odbędzie się tradycyjnie Poligon Umiejętności Lakierniczych, współorganizowany przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego”. Ze względu na sytuację pandemiczną pokazy odbywać się będą w ograniczonej formule, ale serdecznie zapraszamy zainteresowanych. W tym roku na tej interaktywnej wystawie urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu przetestować będzie można w praktyce najnowsze urządzenia lakiernicze (pistolety i pompy), farby i lakiery do drewna oraz systemy polerskie. 

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Więcej informacji na stronach www.drema.pl

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...