• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  07.09.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 8 minut

  Strona 4 z 5

  Branża logistyczna ciekawa nowych technologii

  Równocześnie z ITM Industry Europe, w pawilonie 6 odbywały się Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. Wydarzenie przyciągnęło w tym roku tłumy zwiedzających zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu optymalizacji procesów logistycznych, zarządzaniem łańcuchami dostaw oraz automatyzacją i robotyzacją w magazynie. – Jesteśmy mile zaskoczeni frekwencją na targach, nasze stoisko, na którym prezentowaliśmy automatyczny system składowania AutoStore, robiło wrażenie i przyciągało wielu zwiedzających. Wśród nich znaleźli się nasi potencjalni klienci, co mam nadzieję przyniesie odpowiednie owoce w najbliższym czasie – komentował Maciej Ornowski, Managing Director Reesink Logistic Solutions.

  Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log. Krzysztof Pograniczny, szef tego projektu przyznał, że tegoroczni goście targowi byli realnie zainteresowani zakupami, rozwiązaniami i technologią. –

  Pokazujemy magazyn w miniaturze, jak mógłby i powinien wyglądać w rzeczywistości, gdzie obsługiwać go może w zasadzie jedna osoba – opowiadał redaktor naczelny MiD, Top Logistyk oraz Kaizen.

  Nowoczesny magazyn, a dokładnie Smart Warehouse był tematem organizowanej w ramach targów Modernlog dwudniowej konferencji branżowej. Spotkanie, na które składały się cztery panele dyskusyjne z zakresu automatyzacji, robotyzacji, technologii transportu wewnętrznego i digitalizacji, przyciągnęło szerokie grono słuchaczy, którzy po spotkaniu mieli okazję do przeprowadzenia kuluarowych rozmów ze znanymi prelegentami.

  Więcej: https://www.itm-europe.pl/pl/aktualnosci//automatyzacja-procesow-podnosi-odpornosc-przedsiebiorstwa

  Targi Subcontracting pełne spotkań

  Jak co roku, także i tym razem Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING zgromadziły liczne grono wystawców i zwiedzających, szukających nowych kontaktów biznesowych. Zleceniodawcy przemysłowi i podwykonawcy brali udział we wcześniej zaaranżowanych spotkaniach w strefie Subcontracting Meetings lub online. Targom towarzyszyło dwudniowe seminarium, organizowane we współpracy z Klastrem Obróbki Metali –

  Klastrem Kluczowym, Klastrem Innowacyjnych Technologii w Przetwarzaniu Cinnomatech. Prelegenci z ramienia Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, Technische Universität Dresden, Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej czy Instytutu Badawczo Rozwojowego INOTEC rozmawiali na temat zasad skutecznej kooperacji i budowaniu przewag konkurencyjnych na rynkach zagranicznych, a także międzynarodowej kooperacji tworzenia nowych technologii materiałów kompozytowych.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne