• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Lakiernictwo Proszkowe

  Przygotowanie Powierzchni

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  14.09.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Po rocznej przerwie powraca Forum Nowoczesnych Technologii Malowania organizowane przez firmę Ecoline. To spotkanie specjalistów branży lakierniczej odbywać się będzie od 6 do 8 października 2021 w hotelu Arłamów. Organizatorzy przypominają, że w trosce o bezpieczeństwo uczestników, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zostały już ostatnie wolne miejsca.

  Dodatkowo uczestnicy wezmą udział w konkursie, w którym nagrodą główną będzie rower. Szczegóły podczas spotkania w Arłamowie. Warto dodać, że gościem specjalnym będzie Tomasz Karolak – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, lektor, reżyser teatralny, przedsiębiorca, satyryk, piosenkarz i wokalista.

  Formularz zgłoszeniowy dostępny TU

  Przypomnijmy, że wydarzenie organizowane od 2018 roku to przestrzeń spotkań światowych liderów i ekspertów branży lakierniczej. W ramach trzech sesji: chemia, farby i urządzenia uczestnicy będą mogli wysłuchać wystąpień ekspertów z Polski i zagranicy dotyczących trendów zmieniających oblicze branży i nadchodzących innowacji. Do grona ekspertów, którzy wystąpią podczas tegorocznego Forum Nowoczesnych Technologii Malowania, należą światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania proszkowego, przedstawiciele renomowanych instytucji naukowo-badawczych oraz technolodzy pracujący w firmach i lakierniach działających w Polsce.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...