• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 3(53)/2008

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  KALENDARZ

  WYDARZENIA

  ponad rok temu  01.05.2008, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Najlepsze przedstawicielstwo 2007 roku

  Po osiemnastu latach intensywnej pracy na rynku polskim firma WAGNER-Service została oficjalnie uznana za najlepsze przedstawicielstwo zewnętrzne roku 2007.

  To zaszczytne miano firma WAGNER-Service uzyskała dzięki imponującym wzrostom sprzedaży w roku 2006 – 50 proc. wzrostu, w 2007 r. – 70 proc. Wręczenie tego wyróżnienia miało miejsce w hotelu Gołębiewski w Wiśle podczas dorocznego spotkania pracowników WAGNER-Service, w którym wzięli również udział szefowie z centrali J. Wagner GmbH z Niemiec. Wyjątkowe zaangażowanie całej załogi WAGNER-Polska, które zaowocowało osiągnięciem tak świetnych wyników, zostało docenione przez centralę firmy, natomiast dyrektor polskiego oddziału Piotr Wilczek został nagrodzony z rąk Huberta Rieka CEO J. Wagner GmbH specjalną statuetką, która będzie upamiętniać to wydarzenie. J. WAGNER jest wiodącym na rynku dostawcą wysoko rozwiniętych technologicznie urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.

  546313.jpg

  Piotr Wilczek odbiera z rąk Huberta Rieka statuetkę za najlepsze przedsiębiorstwo zewnętrzne roku 2007.

  Oferując zaawansowaną technologię, marka WAGNER obecna jest poprzez sieć przedstawicielstw i firm współpracujących w ponad 50 krajach świata. Polskie przedstawicielstwo – firma WAGNER-Service, działa od 1989 r. Centrala mieści się w Świętochłowicach (woj. śląskie), swoje przedstawicielstwa firma posiada w takich miastach, jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wieluń, Wrocław i Inowrocław. Zarządzana przez Piotra Wilczka i jego dwóch synów – Wojciecha i Sebastiana, firma dynamicznie się rozwija, stale zwiększając swoje obroty.

  546315.jpg

  Specjalna statuetka.

  546314.jpg

  Dyrektor polskiego oddziału Wagnera cieszy się z nagrody.

  Redakcja

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...