• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  09.12.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma b+m surface systems GmbH przejęła dział obsługi klientów, łącznie z działem części zamiennych niewypłacalnego producenta urządzeń Eisenmann w zakresie systemów aplikacji lakierów. Wiąże się to z obsługą zarówno sprzętową, jak i programistyczną całości procesów – od stacji zasilania, aż po urządzenia natryskowe.

  Transferowi podlegają patenty i prawa własności przemysłowej na produkcję i dostawę oryginalnych części zamiennych Eisenmann na najwyższym, trwałym poziomie jakości. W szczególności zespół firmy b+m został wzmocniony przez ekspertów z dziedzin R&D, sprzedaży oraz uruchamiania urządzeń.
  – Rzeczą ważną jest kompleksowa obsługa serwisowa klientów, jak również długoterminowe zapewnienie im szybkiego i bezproblemowego dostępu do części zamiennych – zaakcentował Sebastian Merz, udziałowiec zarządzający firmą b+m surface systems.
  Niezależna jednostka biznesowa zachowa swoją siedzibę w Badenii-Wirtembergii, ale jednocześnie będzie mogła korzystać ze wszystkich funkcji i zasobów globalnej sieci b+m.
  – W firmie b+m widzimy silnego i kompetentnego nabywcę z branży. Ponadto dzięki przejęciu udało się nam zachować kolejne miejsca pracy – skomentował sprzedaż Joachim Exner, syndyk masy upadłościowej firmy Eisenmann.

  Krótki opis działalności firmy b+m surface systems GmbH
  Firma b+m surface systems GmbH jest wiodącym producentem w pełni zautomatyzowanych linii lakierniczych. Blisko 450 pracowników zapewnia sprawną realizację projektów i kompetentną obsługę serwisową. Kluczowe komponenty, w tym dwa własne roboty serii T1 X5 i T2 X5, są produkowane samodzielnie przez firmę b+m w Eiterfeld.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...