• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Przygotowanie Powierzchni

  11 miesięcy temu  08.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Fot. Z lewej Antonius Heitmann, z prawej Andreas Bügener

  Fot. Z lewej Antonius Heitmann, z prawej Andreas Bügener

  Wraz z powołaniem Andreasa Bügenera na stanowisko drugiego dyrektora zarządzającego, w zespole zarządzającym producenta oczyszczarek strumieniowych AGTOS następuje zmiana pokoleniowa.

  W obecności udziałowców i pracowników centrali w Emsdetten, dyrektor zarządzający Antonius Heitmann przedstawił podczas spotkania zakładowego A. Bügenera jako drugiego człowieka u steru.
  Daje to klientom, dostawcom i innym partnerom handlowym firmy AGTOS pewność kontynuacji perspektywicznej i ścisłej współpracy.

  Założona w 2001 roku firma z branży budowy maszyn od kilku lat przygotowuje się do przyszłości. Najpierw dokonano inwestycji w budynki w siedzibie głównej w Emsdetten i w zakładzie produkcyjnym w Koninie. Następnie wprowadzono kompleksowy system ERP dla obu lokalizacji. Związane z tym zmiany procesowe wymagały zmian personalnych w kadrze i w kierownictwie kilku działów. Powołanie A. Bügenera na stanowisko dyrektora zarządzającego jest logicznym, kolejnym krokiem.

  Andreas Bügener, pochodzący z regionu, ceni sobie wspólne cele, nad którymi wszyscy mogą efektywnie pracować. Posiada wykształcenie techniczne oraz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i realizacji projektów. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym belgijskiej filii większej, międzynarodowej grupy przedsiębiorstw.

  Już na wstępie podkreśla, że tematy cyfryzacji, zrównoważonego rozwoju i lojalności klientów uważa za kluczowe dla pomyślnej przyszłości firmy AGTOS. Dzięki temu AGTOS będzie mógł kontynuować swój pomyślny rozwój.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne