• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Drewno

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  13.09.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 2 z 2

  Siła pasji
  Na majsterkowiczów i pasjonatów pracy w drewnie czekają strefy DREMA TOOLS i DREMA HOBBY, na których ITA TOOLS wraz z partnerami zaprezentują pełną gamę narzędzi dla stolarstwa, zakładów rzemieślniczych, branży wykończeniowej, a nawet użytkowników DIY. Prezentacje rozwiązań akumulatorowych, nowości narzędziowych 2021 oraz pokaz działania technologii SawStop-AIM w pilarce tarczowej TKS80 przygotowuje firma Festool. Z kolei w Strefie Stolarstwa Tradycyjnego, przygotowanej przez serwis drewno.pl, odbędzie się mały koncert Pawła Dudzińskiego, który zagra na instrumentach wystruganych podczas targów.

  Siła rywalizacji
  Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy powraca na DREMĘ z imponująca STREFĄ PARKIETU, w ramach której będą się odbywały XI Warsztaty Branży Parkietów i Usług Parkieciarskich, a także szkolenie i egzaminy na Czeladnika i Mistrza Parkieciarstwa organizowane we współpracy z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą. Redakcja „Lakiernictwa przemysłowego” zaprasza na

  Poligon Umiejętności Lakierniczych. Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna to wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania.

  Uwagę zwiedzających przyciągają zawsze Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ – w tym roku odbędą się po raz dwudziesty! Przez wszystkie dni targów będzie można podziwiać prace młodzieży zgłoszone do konkursu „Wyczarowane z Drewna” oraz unikatowe rowery z drewna, które powstały w ramach konkursu „Zbuduj rower z drewna”.

  Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA
  14 do 17 września 2021
  Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 5, wejście Holem Wschodnim od strony Mostu Dworcowego

  Godziny otwarcia: 10:00-17:00 (17.09 do 16:00)
  Bilety: www.ToBilet.pl
  www.drema.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne