• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Drewno

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  13.09.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Każdego roku Poznań przez cztery dni staje się stolicą przemysłu drzewnego i meblarskiego, a Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA wyznacznikiem zmian, trendów i kierunku rozwoju oraz odzwierciedleniem faktycznej sytuacji branży. Początek DREMY już we wtorek, 14 września. „Lakiernictwo Przemysłowe” zaprasza na Poligon Umiejętności Lakierniczych.

  - Siłą targów DREMA było i jest kreowanie przestrzeni spotkań na żywo i prezentacji najnowszych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Testowanie maszyn i linii technologicznych, możliwość dotknięcia i zobaczenia złożonych mechanizmów, porównania oferty różnych wystawców, czas na negocjacje – specyfiki DREMY nie sposób przełożyć na dostępne narzędzia online. Nie sposób też oddać klimatu spotkań i wydarzeń towarzyszących wystawie – mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA.

  Organizatorzy DREMY robią wszystko, aby mimo wyjątkowej sytuacji zapewnić wysoki poziom merytoryczny wydarzeń, przedstawić kompleksową ofertę dla przemysłu drzewnego i meblarskiego – od surowców, materiałów i komponentów do prekursorskich rozwiązań do produkcji mebli oraz zapewnić przestrzeń do owocnych spotkań biznesowych – i powoli wracać do rozmachu, z jakim DREMA odbywała się do 2019 roku.

  Siła spotkań na żywo
  Od pierwszego dnia targów będzie działała Strefa Wiedzy organizowana przez portal drewno.pl; jedna z niewielu okazji, aby spotkać się i porozmawiać z ekspertami z różnych dziedzin związanych z obróbką i przetwórstwem drewna, poznać ofertę edukacji zawodowej, czy zasięgnąć wiedzy o certyfikacji drewna. Portal drewno.pl zorganizuje również spotkanie twórców pt. Magia Drewna, w którym wezmą udział pasjonaci zajmujący się obróbką drewna, znani publiczności głównie za sprawą mediów społecznościowych.

  O ekologicznych źródłach ciepła i sposobach wykorzystania pelletu będzie można zasięgnąć wiedzy na stoisku Magazynu Biomasa, który przygotowuje Strefę Czystego Powietrza. To właśnie tu zaprezentowane zostaną najpopularniejsze modele kotłów i piecyków pelletowych, a na pytania dotyczące tych urządzeń i spalania samego pelletu odpowie ekspert.

  Drugi dzień targów otworzy VI Ogólnopolski Kongres Meblarski, organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli pod hasłem „Dekada wyzwań dla polskiej branży meblarskiej”. Dotyczył będzie zmian w zachowaniu konsumentów, konkurencyjności polskiej branży meblarskiej, a także na rozwoju personalnym pracowników branży. Na czwartek zaplanowane jest trzecie już Spotkanie Kobiet Związanych z Branżą Meblarską -„Marka własna kluczem do sukcesu”.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...