• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  27.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 2 z 3

  Poligon Umiejętności
  Tradycją targów ITM jest organizowany przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, kilkudniowy Poligon Umiejętności. Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu, to jedyne wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania do nakładania farb proszkowych oraz przygotowania powierzchni za pomocą śrutowni oraz myjki. Przy okazji zwiedzający targi mają możliwość porozmawiania ze specjalistami z branży (paw. 6, st. 33).

  Logistyka w drodze ku innowacjom
  Wiele do zaoferowania mamy w tym roku także dla branży logistycznej, której poświęcone są targi MODERNLOG (pawilon 6). W tym wydarzeniu udział zapowiedzieli wystawcy w całej Polski, a na gości targowych czeka wiele atrakcji od premier produktowych po pokazy maszyn na żywo w strefie Innovations for Logistics (In4Log) czy konferencję Smart Warehouse.
  Program konferencji Smart Warehouse (1-2 września) oparty jest na IV panelach dyskusyjnych, podczas których prelegenci skupią się na analizie case studies oraz wymianie doświadczeń z wdrażania rozwiązań z zakresu: IoT_digitalizacji, automatycznych systemów składowania, technologii transportu wewnętrznego i AGV robotów. Wśród moderatorów i prelegentów znajdują przedstawiciele: DHL Supply Chain, Panattoni, SGH, Orbico Supply, Fanuc, Omron, SICK, HIT Kody Kreskowe, 3LP, MW Logistics, Wobit, TGW, Gebhardt, Jungheinrich Polska, Europa Systems i WSL

  .
  Więcej informacji i bezpłatna rejestracja: https://smartwarehouse.modernlog.pl/

  Dla bezpieczeństwa w przemyśle
  Interesujące konferencje i prelekcje organizowane przez najważniejsze instytucje zajmujące się tematyką bezpieczeństwa i ochrony pracy w Polsce oraz ciekawe produkty i rozwiązania – to idea Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, który co dwa lata towarzyszy targom ITM. Wystawcy zaprezentują środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie. Ważnymi punktami programu będą konferencje zaplanowane na 31 sierpnia. Państwowa Inspekcja Pracy organizuje wydarzenie pt.: "Ergonomia przy pracach ręcznych oraz obsłudze monitorów ekranowych w pracy i w domu. Doświadczenia praktyków, wskazania nauki”. Z kolei Centralny Instytut Ochrony Pracy wzbogaci program Salonu konferencją pt.: „Niebezpieczne substancje chemiczne, a bezpieczna praca".
  Więcej informacji: https://bhp.mtp.pl/pl/

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...