• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  27.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 1 z 3

  Maszyny i roboty w akcji, innowacje w przemyśle, smart trendy w logistyce i druku 3D –tak po krótce będzie wyglądał program czterodniowego święta branży – bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE. Już od wtorku (31 sierpnia) wystawcy po dwuletniej przerwie zaprezentują swoje nowości i flagową ofertę. Nie zabraknie też specjalistycznej dawki wiedzy. Program wydarzeń zapowiada się imponująco.

  Targi ITM Industry Europe wraz z Targami Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, 3D SOLUTIONS – Targami Druku i Skanu 3D, Targami Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING oraz Forum Odlewniczym FOCAST otwierają sezon spotkań dla przemysłu. Odbędą się tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i potrwają od 31 sierpnia do 3 września 2021. - Cieszymy się, że po dwuletniej przerwie, możemy ponownie powitać u nas setki firm z Polski i z zagranicy. Hale targowe znów zaczną tętnić życiem a nasi goście będą mogli zobaczyć pracujące maszyny, pokazy robotów oraz posłuchać ekspertów podczas odbywających się w czasie targów wydarzeń. - mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE i 3D SOLUTIONS.
  Co szykują organizatorzy? Zdradzamy przebieg targów w pigułce.

  Scena Trendów dla Przemysłu i Strefa Smart Factory
  Pierwszy dzień tegorocznej edycji targów ITM (31 sierpnia) warto powitać na Scenie Trendów dla Przemysłu. To nowa inicjatywa Grupy MTP. Będzie miejscem wymiany doświadczeń oraz dyskusji na tematy z obszarów digitalizacji, wykorzystania danych w przemyśle oraz nowych trendów w kwalifikacjach. Nie zabraknie także miejsca poświęconego rozwiązaniom dla inteligentnych fabryk.
  Pokazami w tym duchu będzie „żyła” także specjalnie wydzielona strefa Smart Factory. To tutaj, zobaczymy procesy produkcji w inteligentnych fabrykach z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii. W Smart Factory poznamy przykłady oparte o IoT, digitalizację i robotyzację. Strefa będzie otwarta przez cały czas trwania targów.

  Więcej: https://itm-europe.pl/pl/o-targach/scena-trendow-dla-przemyslu/

  Kongres Industry Next czyli jak transformować przemysł
  Koniem pociągowym tegorocznego programu targów ITM INDUSTRY EUROPE jest bez wątpienia Kongres Industry Next (1-2 września). Pandemia przyspieszyła automatyzację wielu firm na świecie. Przestoje w produkcji skłoniły zarządzających do szukania rozwiązań, które zapewnią jej płynność. Równocześnie postawiły przed nimi wiele pytań o to, jak i za co przeprowadzić ten proces. Automatyzacja i cyfryzacja mogą uratować firmy przed kryzysem – a dowodów na to, przykładów zastosowań oraz źródeł finansowania dostarczą eksperci Kongresu Industry Next. Usłyszymy głosy liderów transformacji przemysłowej takich jak: Microsoft Polska, ABB, Fanuc Polska, Siemens czy Polpharma. Udział w spotkaniu potwierdzili już Olga Ewa Semeniuk, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii oraz Tadeusz Kościński, Minister Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej. W panelach wezmą także udział eksperci Platformy Przemysłu Przyszłości. W pierwszym dniu planowane są wykłady, drugi dzień Kongresu wypełnią warsztaty.
  Więcej: https://inext.com.pl/pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...