• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 5(139)/2022

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  08.11.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Wystawa EXPO-SURFACE już wiosną 2023 roku

  Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE w Kielcach od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2023 roku wydarzenie będzie trwało nie trzy, ale aż cztery dni.

  Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, którego ważnym ogniwem są targi EXPO-SURFACE, na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu. Popularność wydarzenia spowodowała, że nawet pandemia nie zmniejszyła znaczenia cyklu. W edycji 2022 wzięło udział 500 wystawców w siedmiu halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowało się kilkadziesiąt firm z Polski, Włoch, Niemiec czy Grecji. Także wśród gości można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata. Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających. Zgodnie z sugestiami wystawców zarząd kieleckiego ośrodka podjął decyzję o wydłużeniu w przyszłości trwania targów z trzech do czterech dni. Wydarzenie zaplanowane jest na 28−31 marca 2023 r. 

  Targi EXPO-SURFACE mają szeroki zakres branżowy, który może spełnić wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparatura badawcza, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi.
  Targom towarzyszyło w 2022 roku wiele wydarzeń zorganizowanych przez czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe”, jak pokazy lakierowania przemysłowego oraz obróbki powierzchniowej oraz bezpłatne wykłady branżowe. 

  Więcej informacji na www.expo-surface.pl. 

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 5(139)/2022

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne