Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 5(109)/2017

  Wydarzenia i relacje

  11 miesięcy temu  27.11.2017, ~ Administrator   

  Za nami Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA i odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB. Przez cztery dni trwania targów bardzo dużo się działo, było mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych, rzesze profesjonalistów odwiedziły pawilony ekspozycyjne.

  Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, która obejmowała teren otwarty i 7 pawilonów po brzegi zapełnionych nowoczesnymi maszynami i narzędziami, o sile Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema świadczyła idea spotkań, rozmów biznesowych i wymiana doświadczeń. Merytoryczną ich wykładnią były liczne wydarzenia specjalne w formie prezentacji, pokazów i warsztatów.
  Współpraca branżowa z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego zaowocowała przygotowaniem dwudniowego wydania kongresu Koopdrew, do dyspozycji uczestników były także spotkania B2B na terenie targów ze stowarzyszeniami międzynarodowymi, z kolei Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy przygotowało 4 dni warsztatów parkieciarskich, które poza praktycznymi pokazami obfitowały również w wystąpienia i prezentacje. 
  W bieżącej edycji na uczestników targów czekały: projekt Drema Dzieciom i Seniorom, Strefa Parkietu wraz z pokazami i warsztatami parkieciarskimi, Strefa Wiedzy i pokazy produkcji mebli ogrodowych we współpracy ze szkołami, Poligon Umiejętności i demonstracje lakiernicze wraz z wykładami (współorganizowane przez nasze czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe”), wystawa prac konkursowych Wyczarowane z Drewna, Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ, seminarium Bezpieczeństwo Maszyn, Strefa Designu i możliwość podziwiania wspaniałych eksponatów oraz mebli wykonanych z drewna, pokazy cięcia ponad dwustuletniej kłody topoli, II Ogólnopolski Kongres Meblarski. Na szczególną uwagę zasługuje projekt charytatywny Drema Dzieciom i Seniorom, podczas którego udało się wyprodukować 10 kompletów mebli dziecięcych oraz 5 kompletów mebli dla seniorów, które uroczyście przekazane zostały do fundacji Caritas Poznań, skąd przetransportowane zostaną do najbardziej potrzebujących placówek.
  Poznański blok targów dedykowany dla przemysłu drzewnego i meblarskiego to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich producentów maszyn i mebli, którzy w innowacji upatrują przewagę konkurencyjną. Na ekspozycji Drema, Furnica i Sofab swoją nowoczesną ofertę przedstawiło łącznie ponad 500 firm i marek z 26 krajów.
  Profesjonalna ekspozycja, atrakcje na stoiskach i świetna komunikacja ze zwiedzającymi sprawiły, że goście odwiedzający targi DREMA opuszczali je bardzo zadowoleni.
  Do zobaczenia w Poznaniu za rok, w terminie 18-21 września.

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Było warto
  Było warto
  Było warto
  Było warto
  Było warto
  Było warto
  Było warto
  Było warto
  Było warto
  Było warto

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony