• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Budownictwo

  ponad rok temu  30.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 11 minut

  Strona 1 z 6

  Przed nami Targi BUDMA 2023 - najbardziej prestiżowa impreza handlowa dla budownictwa i architektury w Polsce i Europie Środkowej, wymieniana na równi z największymi wystawami świata. Liderzy, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek zaprezentują w jednym miejscu najbogatszą ofertę nowoczesnych produktów, materiałów, maszyn i urządzeń dla sektora budowlano-architektonicznego.

  Jakie cele przyświecają przygotowywanym targom BUDMA 2023?

  Targi BUDMA postrzegane są jako najważniejsze wydarzenie dla branży budowlanej w tej części Europy. To tutaj można śledzić nowoczesne rozwiązania w budownictwie oraz dowiedzieć się jak podnosić konkurencyjność przedsiębiorstw. Zależy nam, aby każdy potencjalny gość targowy dostrzegł w BUDMIE swoją przestrzeń do rozmów z producentami, wymiany doświadczeń oraz wiedzy o najnowszych technologiach, systemach i produktach budowlanych.

  Zasadniczą rolą targów było i nadal jest tworzenie innowacyjnej platformy do wspierania rozwoju biznesu. Możemy to rozumieć jako - z jednej strony przyjazną infrastrukturę terenów targowych, z drugiej zaś możliwość zaaranżowania nowoczesnej, interesującej strefy dla klientów. Z kolei „wspieranie” to szerszy kontekst, w którym znajdują się wszystkie działania marketingowe promujące wystawców i ich produkty wśród klientów, których finalnym zadaniem jest doprowadzenie do spotkania obu stron na targach.

  Ostatnie tygodnie były dla nas bardzo intensywne - był to czas rozmów i spotkań z wystawcami, które dla nas mają ogromne znaczenie. Są najważniejszą wskazówką, w którym kierunku zmierzać i na co położyć akcent w najbliższej edycji targów BUDMA. Uważnie słuchamy uwag naszych wystawców, partnerów i gości. Znajomość aktualnych oczekiwań branży bardzo pomaga w przygotowaniach targów, które trafiają w sedno potrzeb rynkowych.

  BUDMA - jedno z większych i ważniejszych wydarzeń odbywających się na terenach MTP - obchodziło w zeszłym roku swoje 30-lecie. Jak na przestrzeni tych trzech minionych dekad zmieniły się te targi? Co było siłą napędową ich imponującego rozwoju?

  Targi dla branży budowlanej organizowane przez Grupę MTP mają już pond trzydziestoletnią historię, bardzo dobrze znaną na międzynarodowym rynku. To daje wielką motywację do pracy nad ich dalszym rozwojem, a równocześnie jest zobowiązaniem wobec dotychczasowych i przyszłych uczestników targów, jeśli chodzi o utrzymanie wysokiego poziomu efektywności. Nic nie jest dane na zawsze i pomimo, że BUDMA posiada ugruntowaną pozycję wśród podobnych wydarzeń na mapie Europy, nie zwalniamy tempa i każdego roku wprowadzamy do zakresu tematycznego targów czy programu wydarzeń coś nowego, ciekawego, aktualnego i jednocześnie perspektywicznego.

  Nie byłoby targów gdyby nie zaufanie, jakim obdarzyli nas wystawcy – liderzy sektora budowlanego, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek, a także zarządy i członkowie instytucji branżowych, z którymi współpracujemy od samego początku BUDMY. Jako organizatorzy BUDMY, jesteśmy niezwykle dumni, że w historii rozwoju wielu czołowych przedsiębiorstw znajduje się udział w targach – to tutaj nawiązywały pierwsze kontakty oraz inicjowały biznesowe partnerstwa. Jeszcze bardziej cieszymy się z tego, że po kilkudziesięciu latach spora część z tych firm nadal wykorzystuje BUDMĘ, jako najważniejsze miejsce prezentacji nowości i osobistych spotkań z klientami z Polski i zagranicy.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne