• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  17.02.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Axalta Coating Systems została ponownie uhonorowana trzema prestiżowymi nagrodami Edison Awards. Firma, która w 2022 roku zdobyła dwa wyróżnienia, odbierze nagrody podczas 36. dorocznej ceremonii wręczenia nagród Edison Awards odbywającej się w Fort Myers (USA) w dniach 19−21 kwietnia 2023 roku, gdzie innowacyjne produkty również otrzymają status Gold, Silver lub Bronze.

  Firma zwyciężyła w kategorii „Zrównoważony rozwój” dzięki Abcite® 2060 Flame Spray Powder Coating − zrównoważonej jednowarstwowej powłoce proszkowej, która nie powoduje emisji LZO i pozwala chronić duże konstrukcje metalowe przed korozją oraz łatwo naprawiać uszkodzenia na miejscu, bez konieczności demontażu konstrukcji.

  Axalta została również nagrodzona za zrównoważoną technologię elektropowłok AquaEC® Flex dla pojazdów elektrycznych w kategorii „Inteligentny transport”, ponieważ utwardza się ona w szerokim zakresie temperatur, a jednocześnie ogranicza emisję, eliminuje materiały niebezpieczne i umożliwia recykling wody. Zapewnia również ulepszony wygląd, lepszą ochronę antykorozyjną krawędzi i zwiększoną elastyczność. AquaEC Flex zdobył już także nagrodę BIG Innovation Award.

  Wreszcie, Self Priming Kitchen Cabinet Coating został wybrany w kategorii „Materiałoznawstwo” za skonsolidowanie konwencjonalnego systemu wykończenia z trzema powłokami w jedną powłokę, która zapewnia wyjątkową wydajność i estetykę, a także odporność na wilgoć i chemikalia bez konieczności stosowania warstwy lakieru bezbarwnego.

  − Jesteśmy zachwyceni, że zostaliśmy laureatem Edison Awards piąty rok z rzędu − powiedział z dumą Robert Roop, dyrektor ds. technologii w firmie Axalta. − Nasze uznanie jest świadectwem tego, jak Axalta kontynuuje innowacyjne rozwiązania w zakresie inteligentnych powierzchni dla lepszego życia i zrównoważonej przyszłości. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości innowacyjnych produktów i usług, których oczekują nasi klienci.

  Nagrody, nazwane na cześć słynnego wynalazcy Thomasa Edisona, są przyznawane od 1987 roku i honorują najbardziej innowacyjne i nowoczesne produkty, usługi oraz liderów biznesu na świecie.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne