Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 4(114)/2018

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  16.08.2018, ~ Administrator   

  Sklep online i aplikacja mobilna pozwalają sprawdzić dostępność produktów oraz ich ceny w czasie rzeczywistym

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, w drugiej połowie 2018 roku wprowadzi nowy system upraszczający zarządzanie zamówieniami. System został opracowany specjalnie po to, aby dać klientom większe możliwości podczas składania zamówień oraz zapewnić dostęp do informacji o cenach i dostępności produktów aktualizowanych w czasie rzeczywistym. 

  Nowe rozwiązanie wprowadzono na rynki renowacyjne następujących krajów:  Austrii, Danii, Niemiec, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. System zaprezentowano również na rynku farb proszkowych: w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Jeszcze w tym roku system zostanie wdrożony również w Polsce.
  Z produktów i usług firmy Axalta regularnie korzysta ponad 100 000 klientów z branży przemysłowej i motoryzacyjnej w ponad 130 krajach. Do niedawna 95% zamówień na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki składano telefonicznie. Teraz nowe rozwiązanie umożliwia klientom przeglądanie katalogu produktów online, zapewnia dostęp do aktualnych informacji na temat dostępności produktów oraz ich cen i pozwala na składanie zamówień online oraz śledzenie procesu ich realizacji. Klienci mogą korzystać ze sklepu również za pośrednictwem aplikacji mobilnej: po zeskanowaniu kodów kreskowych produktów, które chcą zamówić, pozycje pojawiają się w koszyku gotowe do weryfikacji. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS. W planach jest wdrożenie nowego czytnika kodów kreskowych do odczytywania kodów jeden po drugim, tworząc kompletną listę, która później będzie przesyłana do sklepu internetowego.
  System zarządzania zamówieniami działa w oparciu o Magento – platformę open source, która została dopasowana do potrzeb firmy Axalta przez NetResearch. Platformę połączono z aplikacją Corevist – zintegrowanym systemem ERP działającym w czasie rzeczywistym. Tak powstało skalowalne rozwiązanie w chmurze, które jest nieustannie aktualizowane, zapewniając klientom dostęp do kompleksowego katalogu produktów oraz możliwość śledzenia złożonych zamówień.       

  Dążyliśmy do tego, aby nasi klienci mogli składać zamówienia szybko, łatwo i bezproblemowo. W sklepie internetowym znajdą wszystkie informacje o produktach oraz cenach aktualizowanych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo system umożliwia skanowanie i przesyłanie zamówień, jak również tworzenie spersonalizowanych list ulubionych produktów. System pozwala także na zdefiniowanie procedury akceptowania i składania zamówień. Jednak bez względu na sposób składania 

  www.axalta.pl

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony