• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Motoryzacja

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  28.09.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Axalta położyła kamień węgielny pod budowę fabryki powłok w mieście Jilin w północnych Chinach. Nowy zakład o powierzchni 46000 metrów kwadratowych będzie produkował powłoki dla branży mobilnej, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie klientów w Chinach na lekkie pojazdy, pojazdy użytkowe i plastikowe komponenty samochodowe.

  – Nasz nowy zakład w Jilin jest kolejnym elementem wspierającym naszą ambitną strategię rozwoju w branży mobilnej w Chinach – powiedział Nicolas Franc de Ferrière, wiceprezes działu Mobility, Asia Pacific w firmie Axalta.

  Chiny, jako największy i jeden z najszybciej rozwijających się rynków motoryzacyjnych na świecie, są kluczowym czynnikiem wzrostu dla firmy Axalta i jej jednostki biznesowej Global Mobility. Nowy zakład zostanie otwarty w 2023 roku i będzie produkował głównie lakiery bazowe, podkładowe i bezbarwne wykorzystywane w przyjaznych dla środowiska procesach firmy Axalta, takich jak technologia high solids. Lakiery o wysokiej zawartości części stałych, opracowane w celu zmniejszenia emisji lotnych związków organicznych, mogą pomóc w obniżeniu negatywnego wpływu na środowisko, zapewniając jednocześnie doskonałe wykończenie i zwiększoną wydajność dla producentów OEM z branży automotive.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...