Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  06.11.2017, ~ Administrator   

  Axalta Coating Systems, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, weźmie udział w targach budowlanych BATIMAT 2017, organizowanych w paryskim centrum kongresowym Paris Nord Villepinte w dniach 6-10 listopada 2017 r. Na stoisku producent zaprezentuje najnowszą kolekcję farb proszkowych ICONICA, z serii Alesta® Super Durable, przeznaczoną do pokrywania elementów architektonicznych.

  ICONICA zawiera 40 niepowtarzalnych kolorów zgrupowanych w czterech różnych paletach – Eden Garden, Energy Manifesto, Arty Fusion i Techno Precious. Specjalnie wyselekcjonowane kolory mają chronić i zdobić najbardziej prestiżowe budynki na całym świecie. Inspiracją dla twórców były nowe koncepcje estetyczne nawiązujące do globalizacji, technologii i rewolucji cyfrowej. Farby ICONICA należą do serii farb proszkowych Alesta Super Durable i zostały opracowane tak, aby były przyjazne środowisku, trwałe oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieniowanie UV. Charakteryzują się znakomitymi parametrami i umożliwiają uzyskanie wspaniałego efektu.

  Targi BATIMAT to jedne z najważniejszych na świecie targów budowlanych i wnętrzarskich. W wydarzeniu biorą udział architekci, deweloperzy, projektanci, wykonawcy i dystrybutorzy z całego świata, których przyciąga możliwość poznania najnowszych trendów oraz nawiązania współpracy z innymi przedstawicielami z branży.

  – Uczestnictwo w targach BATIMAT to dla nas wspaniała okazja do zaprezentowania kolekcji bardzo wytrzymałych farb proszkowych ICONICA czołowym przedstawicielom branży budowlanej z Francji, Europy Zachodniej i innych części świata – mówi Pascal Nicard, Regional Sales Director dla biznesu farb proszkowych na Francję, Bliski Wschód i Afrykę. – Na instalacji jak zwykle będzie można zobaczyć kolory oraz efekty z kolekcji, co pomoże architektom i projektantom w dokonaniu trafnego wyboru niezależnie od projektu, nad jakim pracują.

  Więcej informacji o kolekcji architektonicznych farb proszkowych ICONICA można uzyskać na stronie www.axalta.com/iconica. Więcej informacji na temat farb proszkowych Axalta można znaleźć na stronie www.powder.axaltacs.com.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony