• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia i relacje

  Wyroby Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  Ekonomia lakierowania

  ponad rok temu  13.05.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  18 maja rozpocznie się drugie globalne wyzwanie dla startupów – Paint the Future. Program, prowadzony przez AkzoNobel i wspierany przez wielu odbiorców na całym świecie, stał się największą innowacją w branży. Ten akcelerator biznesu otwiera nowe możliwości zarówno dla uczestników, jak i całego obszaru farb i powłok.

  Wszystkie startupy uczestniczące w wyzwaniu, korzystając z doświadczenia, wiedzy i zasobów AkzoNobel, będą mogły sprawniej realizować swoje projekty. Dla wybranych otworzą się ekscytujące możliwości partnerstwa i współpracy finansowej.

  – Nasza nowa strategia firmy opiera się na rozwoju i innowacjach – mówi Thierry Vanlancker, CEO AkzoNobel. – Jest to więc idealny czas na drugą edycję naszego globalnego wyzwania dla startupów. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jakie nowatorskie propozycje mają dla nas uczestnicy, i co najważniejsze, które z nich pomogą nam realizować oczekiwania klientów.

  Program z 2021 r. jest kontynuacją pierwszej edycji Paint the Future, która odbyła się dwa lata temu. Od tego czasu AkzoNobel zorganizował także analogiczne akceleratory dla startupów m.in w Brazylii i Chinach, oraz dla swoich dostawców. Programy te zaowocowały już 18 udanymi projektami.

  – Paint the Future to nasz dedykowany ekosystem zaprojektowany w celu przyspieszenia innowacji w obszarze farb i powłok – mówi Klaas Kruithof, dyrektor ds. technologii w AkzoNobel. – Nasze pierwsze globalne wyzwanie dla startupów było jednocześnie pionierskim w branży. Od tego czasu nasz ekosystem niesamowicie się rozrósł i obejmuje już 2137 aktywnych członków. To platforma startowa dla świetnych pomysłów, która przyciągnęła zróżnicowaną grupę startupów, dostawców, środowisk akademickich i klientów.

  Szczegóły programu na 2021 rok

  Startupy zostaną zaproszone do zgłaszania rozwiązań dotyczących pięciu tematów wyzwań:

  • ulepszona funkcjonalność
  • doświadczenie klienta
  • inteligentna aplikacja
  • rozwiązania circular system
  • inteligentna produkcja i łańcuch dostaw.

  Program startuje 18 maja, a zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca. Wybrani finaliści zostaną zaproszeni na wspólne wydarzenie pod koniec 2021 r., podczas którego zostaną ogłoszeni zwycięzcy wyzwania.

  Więcej informacji o programie startupowym 2021 r. znajduje się na stronie letspaintthefuture.com

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...