Szukaj

  Wydarzenia i relacje

  Wydanie nr: 1(111)/2018

  Wydarzenia i relacje

  Lakiernictwo Proszkowe

  7 miesięcy temu  14.02.2018, ~ Administrator   

  „Akademia Barw” to cykl krótkich spotkań na temat technologii nowoczesnego malowania proszkowego.

  „Akademia Barw” to cykl krótkich spotkań na temat technologii nowoczesnego malowania proszkowego.

  Przy śniadaniu o farbach proszkowych, przygotowaniu powierzchni i aplikacjach 

  Po pierwsze klient – taką zasadę wyznaje firma Eko-Color, producent farb proszkowych i lakierów z Bytowa. „Akademia Barw” to program dla klientów z całej Polski, gdzie doświadczeni lakiernicy oraz fachowcy z zakresu przygotowania powierzchni pokazują, czego się wystrzegać oraz jak odpowiednio przygotowywać detale do malowania.

  Program „Akademia Barw” jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku na fachową wiedzę z zakresu malowania proszkowego, przygotowania powierzchni oraz dostępności sprzętu najwyższej klasy. 
  – Długo myśleliśmy nad formą takiego spotkania i ostatecznie wraz z zarządem podjęliśmy decyzję o zaproponowaniu naszym klientom spotkania w formie śniadania roboczego, do którego zaprosiliśmy naszych partnerów z firm Sur-Tec oraz Wagner – wyjaśnia Zygmunt Krzysztof Dyks, dyrektor zarządzający Eko-Color. 
  Spotkania w ramach „Akademii Barw” trwają nieco ponad cztery godziny, a w trakcie ich trwania klienci otrzymują wiele informacji związanych z tym, jak poprawnie przygotowywać powierzchnię malarską oraz jak unikać i niwelować wady lakiernicze. Dowiadują się także, jakie czynniki bezpośrednio wpływają na ich powstawanie. Uczestnicy mają również możliwość zapoznania się z nowościami oferowanymi przez firmę Eko-Color, jak i firm partnerów. Na rok 2018 planuje się sześć takich spotkań na terenie całej Polski. W pierwszych spotkaniach w ramach „Akademii Barw”, które odbyły się w Łodzi i Świętochłowicach, udział wzięło ponad 50 osób. 
  – Staramy się, aby spotkania były kameralne i panowała na nich swobodna atmosfera sprzyjająca wymianie poglądów oraz omówieniu poszczególnych problemów, z którymi borykają się nasi klienci – mówi Wioletta Szwarc, dyrektor sprzedaży i marketingu w Eko-Color. – W spotkaniach udział bierze maksymalnie 25-30 osób, są to zarówno lakiernicy, jak i kierownicy lakierni, choć niejednokrotnie zdarzało nam się, że wykładami byli zainteresowani właściciele firm, którzy także chcą rozszerzać swoją wiedzę z zakresu malowania proszkowego. 
  – W 2018 roku w ramach „Akademii Barw” planujemy spotkać się z około 150 osobami zaangażowanymi w proces lakierowania proszkowego – dodaje Zygmunt Krzysztof Dyks. –  Wobec tak dużego zainteresowania spotkaniami, z jakim się dotąd spotykamy, nie wykluczamy zwiększenia liczby miejsc. Przy tak silnej konkurencji na rynku farb proszkowych mamy świadomość tego, że trzeba się wyróżniać i stawiać na innowacyjność.

  WWW.EKO-COLOR.EU

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony