• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 3(83)/2013

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Kataforeza

  Procesy Wspomagające

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  01.05.2013, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Technologia trójkationowa, bez udziału niklu lub ze zwykłym i wysokim dotowaniem cynku


  Kluthe oferuje kompleksowe rozwiązania problemów związanych z przygotowaniem powierzchni, m.in. do fosforanowania cynkowego. Produkty te zwiększają wydajność i obniżają koszty.


  Jako wysokiej jakości metoda przygotowania powierzchni dla wielu materiałów fosforanowanie cynkowe z serii DECORRDAL należy do produktów o wiodącej pozycji na rynku. Od samego początku, kiedy to firma Kluthe zajęła się fosforanowaniem cynkowym, oferuje technologie, które mogą zwiększyć wydajność i spowodować oszczędność czasu oraz kosztów.

  Środki do fosforanowania cynkowego:

  - DECORRDAL® 300 technologia trójkationowa

  - DECORRDAL® 500 systemy bez udziału niklu

  - DECORRDAL® 50 system z wysokim i zwykłym udziałem cynku


  1327fosforowanie_001.jpg

  Zastosowanie Decorrdal w przemyśle elektro-technicznym.


  Produkty Decorrdal® z serii 300 przeznaczone są do fosforanowania cynkowego dotowanego cynkiem, niklem i manganem, a zatem opierają się na klasycznej technologii trójkationowej. Seria Decorrdal® 500 obejmuje natomiast grupę wypróbowanych produktów do fosforanowania cynkowego bez udziału niklu i aktywowanych bez obecności azotynów.


  1327fosforowanie_002.jpg

  Fosforanowanie cynkowe w procesie zanurzeniowym.


  - Naszym zadaniem jest obiektywne i zakrojone na szeroką skalę doradztwo oraz wsparcie, konsekwentna praca dotycząca zarówno szczegółowych, jak i całościowych rozwiązań z korzyścią dla klientów - zapewnia Marek Suchecki z firmy Kluthe Poland Sp. z o.o. - Podczas planowania nowych technologii oraz urządzeń zespół naszych przedstawicieli, który oprócz kompetencji handlowych, posiada także fachową wiedzę techniczną, służy Państwu pomocą. Często w ten sposób, we współpracy z innymi zaangażowanymi firmami, można już wstępnie opracować optymalne procesy. Służy to wcześniejszemu wykluczeniu błędów oraz bezpieczeństwu planowania. Seria przeszło 60 produktów znajdujących zastosowanie w praktyce przemysłowej, poczynając od czyszczenia i odtłuszczania, poprzez aktywacje i fosforanowanie cynkowe, a kończąc na pasywacji, dowodzi naszej fachowości w tej dziedzinie.


  1327fosforowanie_003.jpg

  Innowacyjność i kompetencja.


  Środki do fosforanowania żelazowego

  Oprócz środków do fosforanowania cynkowego, firma Kluthe oferuje system DECORRDAL®40. Produkty z tej grupy przeznaczone są do fosforanowania żelazowego wszelkich powierzchni metalowych, w wyniku którego powstaje ochronna warstwa fosforanów żelaza. Produkty te można stosować w technologiach zanurzeniowych, natryskowych oraz strumieniowo-parowych. Są to ciekłe produkty o podwójnym działaniu (odtłuszczanie i fosforanowanie), które w bezpieczny i ekonomiczny sposób mogą być dozowane do układu za pomocą pompy sterowanej odczytem pH, co zapewnia ich optymalne wykorzystanie. Produkty charakteryzują się niewielką ilością wytwarzanych szlamów oraz tym, iż zabezpieczają fosforanowane części przed korozją również w czasie przerw w pracy (postoje pracy instalacji).

  Tagi: Kluthe, DECORRDAL,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...