• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 2(94)/2015

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Procesy Wspomagające

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  01.03.2015, ~ Administrator,   Czas czytania 8 minut

  Strona 5 z 5

  Zaleca się stosowanie dobrych, sprawdzonych wkładów filtracyjnych zarówno w układach nawiewnych, jak również w układach wyciągowych. Przekłada się to na prawidłowe działanie sytemu wentylacyjnego w lakierni, żywotność urządzeń, zmniejszone koszty eksploatacji, wysoką jakość powierzchni lakierowanych oraz ograniczoną emisję cząstek stałych do środowiska naturalnego Stąd takie podejście biznesowe przedsiębiorcy można traktować jako ekonomiczne i proekologiczne. A co najważniejsze, pracodawca ma pewność, iż bezpieczeństwo pracy osób zatrudnionych jest na możliwie najwyższym poziomie.


  Adrian Domański

  Komentarze (3)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ Maciek 3 8 miesięcy temuocena: 100%  W temacie filtrów do lakierni, ostatnio natrafiłem na innowacyjne rozwiązanie na naszym rynku - filtry uCube dostępne u tego dostawcy: https://filtrytechniczne.pl/fi... - czy ktoś ma z nimi doświadczenie?
   oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ wulkanizacja 2 ponad rok temu wygląda świetnie
   oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ Filtracja 1 ponad rok temu Świetny materiał odnośnie jakości filtrów. Co jednak ze ścianą lakierniczą, jak przygotować ją w odpowiedni sposób? Czy istnieje jakaś pigułka w tym temacie? Najlepsze co znalazłem, to ten materiał: https://filterm.pl/blog/sciana...
   oceń komentarz zgłoś do moderacji