• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 4(90)/2014

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Procesy Wspomagające

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  01.07.2014, ~ Administrator   

  Strona 2 z 2


  1485wykonczenie_002.jpg

  Gąbki Freshpad.


  YELLOW LINE - jest to druga grupa produktów w skład których wchodzą pasty o nazwie Speed Gloss 220 i Speed Gloss 230, które charakteryzują się średnimi właściwościami ściernymi i wysokim stopniu połysku. Stosuje się je w technologii polerowania jako drugi krok, czyli tzw. polerowanie zasadnicze. Polerowanie zasadnicze ma za zadanie usunąć pozostałości po polerowaniu wstępnym oraz nabłyszczyć powierzchnię. Zalecany etap przy polerowaniu powierzchni wykończonych w ciemnych kolorach. Dedykowane do pracy z narzędziami o średniej agresywności: delikatne futro polerskie lub średniej twardości gąbka.


  1485wykonczenie_003.jpg

  Pasty i mleczka polerskie.


  BLUE LINE - grupa produktów, w skład których wchodzą mleczka polerskie o nazwie Final Finisch 310 i Final Finisch 320. Wysokiej jakości drobniutkie ziarenka ścierne stworzone w oparciu o nanotechnologię pozwalają na uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni o bardzo wysokim stopniu połysku. Służą do usuwania hologramów widocznych na czarnych kolorach oraz jako końcowy etap polerowania po polerowaniu wstępnym. Produkty z tej linii doskonale eksponują głębie koloru oraz pozwalają uzyskać efekt lustra. Polecane do zastosowania z miękką gąbką.


  RED LINE - jest to grupa produktów uzupełniających, w skład których wchodzą woski zabezpieczające oraz płyn do kontroli polerowanej powierzchni. Wosk nakłada się na wypolerowaną powierzchnię w celu nadania jej jeszcze lepszych właściwości optycznych, jak również w celach ochronnych. Płyn kontrolny stosuje się w trakcie polerowania w celu usunięcia z powierzchni resztek urobku polerskiego oraz kontroli polerowanej powierzchni. Do zastosowania z produktami typu ściereczka z microfibry.


  Uzupełnieniem powyższej ofert są rekomendowane przez firmę PolishStyl narzędzia polerskie, takie jak: futra i gąbki polerskie, tarcze bawełniane, różnego rodzaju dyski wsporcze, ściereczki z mikrofibry oraz narzędzia ścierne w postaci taśm, krążków, gąbek i szczotek. Na uwagę zasługują tu agresywne futra polerskie z unikalną podkładką mającą na celu odprowadzenie ciepła z polerowanej powierzchni oraz system cienkich gąbek o nazwie Freshpad. Zostały one wykonane ze specjalnie dobranego materiału w celu nadania im odpowiednich właściwości ściernych. Atrakcyjna cena, długa żywotność narzędzia oraz czystość pracy powoduje, że klienci często wybierają ten produkt.

  Jeżeli zależy Państwu na tworzeniu wyrobów o wysokich standardach jakościowych to zapraszamy do zapoznania się z produktami polerskimi oferowanymi przez firmę PolishStyl. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników jest w stanie dobrać Państwu odpowiednią technologię do indywidualnych potrzeb każdego zakładu.


  Grzegorz Kulbat

  PolishStyl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...