• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 1(87)/2014

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  Przegląd inwestycji

  ponad rok temu  01.01.2014, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Malowanie proszkowe w firmie Kordas to ostatni i zwieńczający etap produkcji - podsumowanie ich jakości i rzetelności.

  Malowanie proszkowe w firmie Kordas to ostatni i zwieńczający etap produkcji - podsumowanie ich jakości i rzetelności.

  Strona 2 z 2

  Firma Kordas oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji elementów metalowych - od opracowania technologii, po malowanie proszkowe.


  Głównym wykonawcą lakierni jest firma EKO-BHL Sp. z o.o. To jej firma Kordas zawdzięcza najnowszy system do napylania farb proszkowych marki Gema. Kabina Magic Compact dzięki zautomatyzowanemu programowi czyszczącemu pozwala na szybką zmianę koloru, co w przypadku lakierni usługowej jest niezwykle istotne, ponieważ obecna produkcja w firmie Kordas obejmuje już ponad 30 kolorów farb. Dzięki automatycznemu systemowi zarządzania proszkiem OptiCenter operator w precyzyjny sposób może kontrolować napylanie farby. Ta tzw. kuchnia jest połączona z systemem manipulatorów ZA/XT z ośmioma automatycznymi pistoletami OptiGun umocowanymi horyzontalnie w kabinie. Dwa ręczne pistolety OptiSelect służą lakiernikom do domalowania elementów o złożonej konstrukcji. System sterowania CM30 pozwala na kontrolowanie parametrów malowania z jednego stanowiska.

  - Zainwestowaliśmy również w transport firmy Caldan o długości ok. 230 m - przybliża specyfikę lakierni Emanuel Kurasiński. - Każdy hak może udźwignąć elementy o wadze do 90 kg. W naszej lakierni możemy malować elementy o maksymalnych rozmiarach 2500 mm (długość), 1500 mm (wysokość) i 800 mm (szerokość). Korzystamy z doświadczenia specjalistów z branży lakierniczej. Zapraszamy, radzimy się i działamy. Jesteśmy szczególnie wdzięczni firmie Wiesława Panejko za wsparcie oraz przede wszystkim głównemu wykonawcy EKO-BHL Sp. z. o.o., którego właścicielem jest Henryk Tuszko, za wyposażenie naszej lakierni w sprawdzony i efektywny proces. Już dziś możemy się pochwalić bardzo wydajnymi procesami pracy linii lakierniczej. Planujemy szeroką akcję marketingową. Chcemy zachęcić do współpracy nowych klientów i nie boimy się zawalczyć o poważne i duże kontrakty. Będzie się to wiązać z rozpoczęciem starań o certyfikat ISO-9001.


  Rafał Dobrowolski

  Tagi: EKO-BHL,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 1(87)/2014

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne