• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 4(96)/2015

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  01.07.2015, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 2 z 2

  Guard Gaze i Guard Endure dostępne są w dwóch wersjach temperaturowych, standardowych 180°C/10 minut, jak też niskotemperaturowych lub o krótszym czasie wypalania. Jest to interesujące rozwiązanie dla firm kierujących się ekonomią produkcji, pozwalają obniżyć koszty energii i zwiększyć produktywność linii, ale także prowadzić działalność przyjazną dla środowiska. Niższe temperatury wypalania pozwalają także na pracę na wyrobach czułych na temperaturę.

  1629trwalosc_002.jpg

  Ultra Shine - alternatywa dla chromowania


  Firma Jotun wprowadziła ostatnio na rynek nowoczesną i przyjazną dla środowiska farbę proszkową Ultra Shine. Ultra Shine może być alternatywą dla kosztownego, czasochłonnego i szkodliwego procesu chromowania.

  Korzyści:

  - Farba proszkowa Ultra Shine daje doskonały, jasny i przejrzysty efekt odbicia lustrzanego, może być stosowana na podłożu stalowym lub aluminiowym, a dodatkowym autem w porównaniu do chromowania jest brak ograniczeń ze względu na kształt malowanego elementu.

  - Ultra Shine daje dowolność przy projektowaniu mebli i akcesoriów meblowych.

  - Zastosowanie farby proszkowej Ultra Shine jest procesem znacznie tańszym i szybszym w porównaniu do tradycyjnej technologii chromowania.

  - Jotun zaleca zastosowanie Ultra Shine wraz z powłoką nawierzchniową Reveal Lite (przeźroczysta poliestrowa farba proszkowa) dla uzyskania jeszcze lepszego i trwałego efektu.

  - Ultra Shine to produkt przyjazny dla użytkowników i środowiska, produkt bez VOC, nie zawiera ołowiu, chromu i innych szkodliwych pierwiastków.


  Meble to przedmioty codziennego użytku, oprócz funkcji użytecznych, coraz częściej spełniają funkcje nie tylko estetyczne, ale też stają się designerskimi gadżetami. W firmie Jotun doskonale wiemy, że nasi klienci poszukują mebli, oświetlenia i akcesoriów metalowych pokrytych powłokami wysokiej jakości, które zapewniają jednocześnie idealny wygląd, niezależnie czy w domu, hotelu, biurze, sklepie, czy magazynie.


  Karolina Skubiszewska

  www.jotun.com

  Facebook Jotun Polska

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...