• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 3(89)/2014

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  01.05.2014, ~ Administrator,   Czas czytania 6 minut

  Strona 1 z 3
  125 lat mija w tym roku od założenia firmy GEHOLIT + WIEMER. Ten niemiecki producent antykorozyjnych i dekoracyjnych farb i lakierów ciekłych, od wielu lat jest również obecny w Polsce.

  Jubileusz producenta przemysłowych powłok lakierniczych  Przedsiębiorstwo z jednej strony trzyma się rozwiązań, które okazały się skuteczne, ale z drugiej strony w laboratorium rozwojowym i dziale technicznym stale modyfikowane są nowe rozwiązania techniczne i opracowywane przyszłościowe produkty malarskie. Z tego powodu firma GEHOLIT + WIEMER może zagwarantować, że zawsze oferuje klientom sprawdzone, wyszukane i odpowiadające aktualnemu stanowi wiedzy materiały malarskie i lakiernicze. Producent jest również świadomy wszystkich aspektów dotyczących norm bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, jak również ochrony środowiska naturalnego.

  Długotrwałe kontakty z uniwersytetami, instytutami badawczymi i stowarzyszeniami są cennymi narzędziami w dążeniu do realizacji materiałów odpowiadających współczesnym wymogom. Trwała ochrona i interesująca powierzchnia, która spełnia najwyższe wymagania estetyczne, to gwarancja produktów firmy GEHOLIT + WIEMER.


  1454tradycja_001.jpg

  Szybki mieszalnik do farb wodorozcieńczalnych.


  Mosty - trwałość i wygląd

  Przedsiębiorstwo GEHOLIT + WIEMER specjalizuje się m.in. w produkcji farb antykorozyjnych do obiektów mostowych. Lakiery te pomagają znacznie wydłużyć trwałość konstrukcji oraz utrzymać atrakcyjne wrażenie wizualne.

  Dziś wyzwaniem dla systemów malowania i lakierowania konstrukcji mostowych powinna być trwałość i odporność na promieniowanie UV zewnętrznych warstw powłok malarskich. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to tradycyjne odcienie szarości są coraz częściej zastępowane przez jasne odcienie eleganckiej bieli.


  1454tradycja_002.jpg

  Nowa hala produkcyjna farb wodorozcieńczalnych w Graben-Neudorf.


  Zabezpieczenie budynków

  Aby spełnić życzenia inwestorów dotyczące budowania coraz to większych budynków, architekci w większym stopniu opierają się na stali. Przy pomocy tego materiału budowlanego możliwe jest budowanie lekkich konstrukcji architektonicznych o imponujących rozmiarach.

  W zależności od przewidywanego okresu używalności budynków oraz otaczającego ich środowiska, konieczne jest stosowanie różnych systemów zabezpieczających przed korozją. GEHOLIT + WIEMER ma sposób na rozwiązanie każdego problemu. Może nim być na przykład oszczędny układ jednowarstwowy lub układ powłok wielowarstwowych na bazie materiałów dwuskładnikowych. W wielu przypadkach mogą być też stosowane materiały wodorozcieńczalne, które zostały sprawdzane przez wiele lat praktyki.

  Asortyment wyrobów obejmuje materiały odpowiadające wymaganiom norm technicznych, jak również wiele materiałów alternatywnych przeznaczonych do indywidualnego zabezpieczenia antykorozyjnego w szczególnych sytuacjach.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...