• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła
  Strona 2 z 2

  Panel sterowania kabiny Magic Cylinder.

  Kabina Magic Cylinder.

  Ogólny widok na lakiernię.


  Całość linii zarządzana jest przez innowacyjny system sterowania i kontroli z monitorem touch screen 15-calowym, zarządzającym ogromną ilością danych, łączącym się z innymi maszynami, zapewniającym możliwość załadowywania i ściągania danych. Można zarządzać danymi detali bezpośrednio z panelu dzięki systemowi kodyfikacji detalami. Z całą odpowiedzialnością można powiedzieć, że przenośnik tego typu jest autonomiczną maszyną numeryczną.

  Zastosowanie pieców z komorami wstępnymi i podwójnymi drzwiami zapewnia oszczędności energetyczne. Architektura linii malowania proszkowego powstała w ścisłej współpracy z firmą EcoLine. Finałem konsultacji jest autorska metoda malowania w trybie ciągłym - za każdym razem w różnych kolorach z bogatej palety RAL. Inwestor zyskał maksymalną elastyczność i wydajność produkcji elementów składowych urządzeń i lad chłodniczych.

  Uwagę zwraca krótki interwał czasowy, potrzebny do wymiany koloru - raptem 8-9 minut! Kabiny Magic-Cylinder firmy GEMA Szwajcaria gwarantują maksymalną automatyzację procesu i wymiany kolorów. Należy podkreślić, że gniazda malowania są w pełni zautomatyzowane zarówno pod względem malowania, jak również wymiany kolorów, która jest niemal bezobsługowa.
  Podsumowując, można powiedzieć, że "przypadek" JBG2 jest przykładem systemu nowej generacji. Procesy aplikacji są optymalizowane poprzez oszczędność czasu i kosztów zarządzania, również dzięki bardzo niskim kosztom konserwacji systemu. System lakierni Eco-Line wpisał się w bardzo nowoczesną i innowacyjną firmę JBG w sposób wzorowy.


  Rafał Dobrowolski
  Fot. Rafał Dobrowolski

  Tagi: Gema, EcoLine,

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...