• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 4(84)/2013

  Artykuły branżowe

  Procesy Wspomagające

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  01.07.2013, ~ Administrator,   Czas czytania 7 minut

  Strona 4 z 4

  1350skuteczne1_006.jpg

  Wielokomorowe ultradźwiękowe systemy czyszczące na bazie emulsji wodnych są najczęściej stosowane do drobnoziarnistych prac czyszczących. Konstrukcja modułowa pozwala na precyzyjne dopasowanie do konkretnego zadania czyszczenia. Fot. Amsonic

  Prawidłowe wykorzystanie ultradźwięków w połączeniu ze środkiem czyszczącym prawidłowo dostosowanym do rodzaju zanieczyszczeń może skrócić czas czyszczenia nawet o 90%, a także zmniejszyć zużycie chemicznych środków czyszczących.


  parts2clean - Międzynarodowe Targi Przemysłowych Technologii Czyszczenia Powierzchni i Części

  Jaka jest najlepsza częstotliwość dla każdego rodzaju czyszczenia lub odtłuszczania? Która technologia przemysłowa przeprowadzi czyszczenie najbardziej skutecznie? Który środek czyszczący jest najbardziej odpowiedni? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z czyszczeniem ultradźwiękowym znajdują się w ofercie targów parts2clean. Międzynarodowe Targi Przemysłowych Technologii Czyszczenia Powierzchni i Części, które odbędą się w dniach od 22 do 24 października 2013 r. w centrum wystawienniczym w Stuttgarcie, Niemcy. Zakres tematyczny wystawy obejmuje maszyny, procedury i procesy odtłuszczania, czyszczenia, stępiania ostrych krawędzi i przygotowania elementów i powierzchni, procesy specjalne, kosze na części i uchwyty do czyszczenia obrabianych części, automatyzację obsługi i procesów, zapewnienie jakości, metody badań i procedury analityczne, obchodzenie się ze środkami czyszczącymi i ich usuwanie, technologię czystego pomieszczenia, firmy oczyszczające do wynajęcia, zabezpieczenie przed korozją, ochronę, pakowanie, badania i literaturę fachową. Trzydniowe forum techniczne parts2clean z tłumaczeniem symultanicznym niemiecko-angielskim/angielsko-niemieckim podczas wykładów, dostarczających wyczerpujących dodatkowych zasobów know-how o przemysłowym czyszczeniu części i powierzchni. Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów dotyczących wstępnej listy wystawców i programu forum technicznego, odwiedź stronę internetową www.parts2clean.com.


  Doris Schulz

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...