• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 2(82)/2013

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  ponad rok temu  01.03.2013, ~ Administrator,   Czas czytania 8 minut

  Strona 4 z 4

  W podsumowaniu do zbioru powyższych dziewięciu praw można dopisać dziesiąte - prawo antykorozjonistów - którzy mają prawo oczekiwać, że wynikające z teorii i praktyki ogólne zasady przeciwdziałania rdzewieniu nie są ich wyłączną sprawą, a tym samym muszą być znane i szanowane przez wszystkich uczestników procesów inwestycyjnych.


  * * *

  I tym optymistycznym akcentem... Dzięki uprzejmości Wydawcy i Redakcji "Lakiernictwa Przemysłowego" w latach 2001-2013 miałem możliwość przedstawienia ogólnych kwestii technicznych oraz własnych poglądów dotyczących ochrony antykorozyjnej obiektów przemysłowych. Podstawą artykułów była wiedza zdobyta na Politechnice Łódzkiej wzbogacona o późniejsze staże, kursy a przede wszystkim o wieloletnią praktykę zawodową realizowaną w ścisłej współpracy oraz przy wydajnej pomocy Koleżanek i Kolegów z wielu przedsiębiorstw. Dziękując im wszystkim za wspaniałą przeszłość, pozostawiam na łamach niniejszego czasopisma ślad wspólnej działalności, a kontynuatorom i następcom życzę powodzenia oraz sukcesów tam, gdzie nam się nie udało. Korozja żelaza i betonu nie taka straszna, można ją pokonać?


  Tadeusz Święcki


  Od Redakcji

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Tadeuszowi Święckiemu za możliwość współpracy poprzez nasze łamy, wyrażając przekonanie w imieniu naszych Czytelników, iż zagadnienia podejmowane przez te lata były przydatne w codziennej pracy oraz ukazały jak niezmiernie ważna jest ochrona antykorozyjna.

  Życzymy jednocześnie naszemu Autorowi wiele radości, uśmiechu, mnóstwa wytrwałości i siły oraz samych przyjemnych dni.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...