• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 2(82)/2013

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Procesy Wspomagające

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  01.03.2013, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Ściany lakiernicze NESTRO dla różnych branż przemysłu


  Firma NESTRO w każdej sytuacji realizowania swoich inwestycji w obszarach związanych z lakierowaniem oferuje doskonale zorganizowane, optymalnie dopasowane i wydajne ściany lakiernicze umożliwiające racjonalizację procesów pracy. Firma zapewnia konkretne know-how, całościowe zaplecze techniczne oraz pełne zaangażowanie w każdy projekt techniki lakierniczej.  1286optymalne_001.jpg

  Ściana lakiernicza NESTRO typ LACKY, E.


  - Dzięki stworzeniu linii ścian lakierniczych typu LACKY 1616 oraz NFW 2020, firma może zaoferować klientom optymalne stanowiska do pracy przy lakierowaniu powierzchni na wysoką jakość - uważa Radosław Gliński, dyrektor przedsiębiorstwa NESTRO Sp. z o.o. - Każdy z tych produktów stworzony jest zgodnie z know-how jaki posiada firma i oferuje pełen zakres korzyści wynikających z ich stosowania. Już ściana lakiernicza typ LACKY jest w stanie zapewnić pożądaną jakość pracy przy pracy z wymagającymi powierzchniami, a nawet spełnić wyższe wymagania jakościowe. System ten przeznaczony jest dla klienta, dla którego ważny jest koszt. Z kolei ścianę lakierniczą typ NFW zaprojektowano dla konsekwentnie oszczędzających energię przy zachowaniu optymalnej jakości stanowiska pracy.


  1286optymalne_002.jpg

  Ściana lakiernicza NESTRO NFW 2020.


  Oszczędności i ekologia

  NESTRO zapewnia, że koszty inwestycji poczynione w obsługiwanych przez firmę zakładach zwracają się bardzo szybko. Co więcej, nakłady na infrastrukturę obniżone są od samego początku. Zastosowanie odpowiednich urządzeń pozwala na uzyskanie oszczędności energii rzędu do 30%. Dodatkowe oszczędności uzyskuje się dzięki zapobieganiu biernej konsumpcji energii poprzez zastosowanie klap pneumatycznych na rurach wylotowych i stojaków na pistolety z pneumatycznym zamykaniem klap po odłożeniu pistoletu. Zastosowanie technologii NESTRO znacząco ułatwia radzenie sobie z rozpylonymi w powietrzu substancjami. Rozwiązanie NESTRO sprawdza się w produkcji podzespołów o wyższym połysku, pozwala na obróbkę elementów różnej wielkości, zapewniając stale niezmienną, gwarantowaną jakość. Technologia umożliwia nieskrępowaną pracę na stanowisku, zapewniając stałą i równomierną filtrację powietrza.

  Oferowane ściany lakiernicze umożliwiają nie tylko przyspieszenie procesów środowiska pracy, ale również poprawiają jego jakość, ograniczają poziom stresu i podnoszą wydajność. Spodziewane korzyści to nie tylko oszczędności dochodzące do 30%, ale również zoptymalizowane procesy i efektywniejsza praca. Poprawione zostają procesy schnięcia, uzyskuje się niezawodną jakość i bardzo długą żywotność, a wszystkie filtry wymienia się łatwo. Firma NESTRO posiada już 35-letnie doświadczenie w dziedzinie konstrukcji systemów odpylania i lakierowania dla zakładów produkcyjnych, dzięki temu oferuje pewne i sprawdzone systemy.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...