• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 3(95)/2015
  Strona 2 z 2

  Wykonana linia malowania proszkowego jest już drugą z kolei (pierwsza wykonana w 2000 roku i pracuje ona bezawaryjnie do dziś), która została zamówiona przez firmę Ponzio, co świadczy o wysokiej jakości usług wykonywanych przez firmę Monkiewicz i Spółka.


  Chciałbym bardzo podziękować panu Leszkowi Lelińskiemu za umożliwienie mi wykonania zdjęć. Życzę również wielu sukcesów w malowaniu na obu liniach.


  Grupa Ponzio

  Należy do czołówki firm wśród dostawców systemów aluminiowych. Suma doświadczeń ponad 70 lat działalności na terenie całej Europy i 20 lat na rynku polskim lokuje Ponzio w gronie liderów w branży. Systemy profili aluminiowych mają zastosowanie w produkcji lekkich ścian osłonowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, konstrukcji przestrzennych oraz okien i drzwi.

  Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

  Grupa Ponzio eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów leżących na różnych kontynentach. Obiekty zaprojektowane oraz wykonane w systemach Ponzio można więc zobaczyć w wielu krajach na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury.

  Swoją wysoką pozycję firma zawdzięcza strategii opartej na ciągłym rozwoju, którego częścią jest inwestowanie we własne zaplecze. Lakiernie i anodownie Grupy Ponzio należą do największych w Europie. Legitymują się certyfikatami jakości Qualicoat - w zakresie lakierowania proszkowego oraz Qualanod - w zakresie anodowania. Ponzio posiada jedne z większych w branży magazyny wysokiego składowania z pełnym asortymentem profili i akcesoriów.


  inż. Marek Ożóg

  email: ozog.marek@monkiewicz.com.pl

  www.monkiewicz.com.pl


  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...