Szukaj

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 1(111)/2018

  Galwanotechnika

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  23.02.2018, ~ Administrator   

  Strona 3 z 3

  O Alufinish
  Firma Alufinish Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest przedstawicielem niemieckiej firmy Alufinish GmbH, od ponad 45 lat zajmującej się technologią obróbki powierzchniowej. Tworzy związek firm obejmujących swoim zasięgiem większość krajów europejskich, a także arabskich. Firma jest obecna na rynkach Ameryki, Brazylii oraz wielu innych.
  Działalność Alufinish koncentruje się na produkcji i sprzedaży produktów oraz na rozwoju technologii anodowania aluminium, przygotowaniu powierzchni metali i ich analitycznej kontroli. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie oferowanych przez nas produktów, unowocześnianie naszych technologii, obserwowanie tendencji na rynku i wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów przyczynia się do tego, iż firma znajduje się na wiodącym miejscu w branży. W tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności na polskim rynku obróbki powierzchniowej.

  Alufinish Polska

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Barwienie elektrolityczne anodowanego aluminium w kolorach drewna ma zastosowania m.in. w rozwiązaniach architektonicznych, np. profilach.
  Barwienie elektrolityczne anodowanego aluminium w kolorach drewna ma zastosowania m.in. w rozwiązaniach architektonicznych, np. profilach.
  Przykładowe odcienie możliwe do uzyskania w nowych metodach barwienia Copper-ColorAL (dla porównania dołączona została próbka niebarwiona).
  Przykładowe odcienie możliwe do uzyskania w nowych metodach barwienia Terra-ColorAL (dla porównania dołączona została próbka niebarwiona).
  Schemat wypełniania porów anody barwnikiem podczas barwienia elektrolitycznego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 6
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony