• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 5(73)/2011

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Budownictwo

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  01.09.2011, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 3 z 3

  1056kontrola_04.jpg

  Hala produkcji farb.


  Kiedy lakier „zda” już wszystkie „egzaminy”, trafia do opakowań, następnie do magazynu wysokiego składowania, którym znajduje się ok. 5 tys. palet, na których zlokalizowanych jest 900 ton farb. magazynie muszą być zachowane odpowiednie warunki do przechowywania produktów, by nie doszło do zapłonów czy wybuchów. Mimo to jest specjalnie zabezpieczony przed takimi ewentualnymi zdarzeniami. Jego praca jest pełni zautomatyzowana.

  magazynu gotowa farba może końcu trafić do klienta. Transport lakierów jako substancji niebezpiecznych regulują różne przepisy. Inaczej trzeba zabezpieczyć przechowywać farby rozpuszczalnikowe, inaczej wodorozcieńczalne. Do tego dochodzą różne rodzaje transportów, czy to drogą morską, powietrzną czy lądową.


  Jak zapewniają nasi rozmówcy, firma Mankiewicz jest stanie przygotować każdy produkt dopasowany pod kątem produkcji klienta. Oferuje różne rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu, doświadczenie produkcji farb poparte jest wieloma certyfikatami zarówno od klientów, jak niezależnych instytucji.


  Grzegorz Petka

  Fot. Mankiewicz

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...