• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 3(95)/2015

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Procesy Wspomagające

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  01.05.2015, ~ Administrator   

  Strona 2 z 2

  AGTOS przykłada dużą wagę do tematu sprawności energetycznej w technologii obróbki strumieniowo-ściernej. W konstrukcji oczyszczarek uwzględnia się np. klasę sprawności energetycznej silników. Oczyszczarki można przełączać również w stan spoczynku, jeśli przez określony czas nie są dostarczane detale. Dalszy potencjał oszczędności tkwi ponadto w częściach zamiennych i zużywających się, których liczbę w maszynach AGTOS zminimalizowano w porównaniu z tradycyjnymi oczyszczarkami. Poprawiło to również czasy montażu, które są bardzo krótkie również bez stosowania narzędzi specjalnych.


  O firmie AGTOS

  AGTOS kompleksowo zajmuje się technologią obróbki strumieniowo-ściernej z zastosowaniem kół rzutowych. Oczyszczarki strumieniowe z kołami rzutowymi, służące do nadawania chropowatości, czyszczenia, usuwania rdzy, zgorzeliny oraz do wzmacniania materiału, są projektowane, konstruowane, produkowane we własnych zakładach i programowane przez pracowników firmy. Przedsiębiorstwo zajmuje się również transportem obrabianych detali z innych miejsc obróbki do oczyszczarek i transportem dalszym. Często dostarcza całe systemy i linie, a więc kompletne rozwiązania. Zakres zastosowań i wielkości linii są prawie nieograniczone - od elementów łańcuchów o wymiarach liczonych w milimetrach, po konstrukcje stalowe wielkości kontenerów dalekomorskich.


  Ofertę firmy uzupełnia handel oczyszczarkami używanymi. Również i te maszyny dostosowywane są fachowo do specjalnych potrzeb produkcyjnych klienta. Zakres możliwości obejmuje naprawy, poprzez modernizację, aż po uzupełnianie używanych oczyszczarek nowymi komponentami. Tworzone w ten sposób są niedrogie, lecz wysokiej jakości, praktyczne rozwiązania. Jest to szczególnie interesujące dla przedsiębiorstw o niskim budżecie, pilnie potrzebujących oczyszczarek albo używających ich tylko czasowo, nie w trybie ciągłym.


  Oprócz oferty obejmującej części zamienne i zużywające się do oczyszczarek, AGTOS oferuje również odpowiednie części do maszyn używanych. Wykonuje serwis, konserwację, naprawy i modernizacje również maszyn innych producentów. Klient zyskuje w ten sposób kompetentnego partnera w zakresie technologii obróbki strumieniowo-ściernej z zastosowaniem kół rzutowych.


  Ulf Kapitza

  AGTOS POLSKA Sp. z o.o.

  www.agtos.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...