• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 2(94)/2015

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Drewno

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  01.03.2015, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2
  Aby mniejszym stolarniom również zapewnić dostęp do farb i lakierów dostępnych dla profesjonalistów, Finishing Brand Europe oferuje model dla początkujących - udany zestaw do natryskiwania z pompą Raptor MAX.

  Binks MX LITE – profesjonalne rozwiązanie dla przemysłu drzewnego  Zestaw sprzedawany jest pod nazwą Binks MX LITE i został opracowany specjalnie dla rzemiosła i małych stolarni przemysłowych, warsztatów meblarskich i warsztatów obróbki drewna.

  Zestawy do natryskiwania Binks MX LITE zawierają pompy wysokociśnieniowe ze stali nierdzewnej Binks Stainless Steel MXL ze wspomaganym sprężonym powietrzem hydrodynamicznym pistoletem natryskowym Binks AA4400M lub hydrodynamicznym pistoletem natryskowym A75. Razem są one idealnym rozwiązaniem zaspokajającym wysokie wymagania wykończeń drewnianych.

  Wyposażenie MX LITE zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom wyposażenie niskie koszty, które może mieć zastosowanie w szerokim zakresie nanoszenia powłok przemysłowych, zapewniając jednocześnie bardzo wysoką jakość wykończenia. Zestaw nadaje się do rozpylania bejcy, farb i lakierów, farb podkładowych, mas uszczelniających oraz lakierów na bazie rozpuszczalnika lub wody.

  Ciche, mocne, wydajne i niezawodne - oto w jaki sposób użytkownicy opisują nowe pompy MX LITE. To, co profesjonaliści cenią w nich najbardziej, to wyrafinowane połączenie silnika pneumatycznego i sekcji hydrauliki. Oznacza to, że jednocześnie można oszczędzać i farbę, i sprężone powietrze. Dlatego też pompy MX LITE są przekonujące dla użytkowników w zakresie ochrony środowiska i efektywności gospodarczej. Inną ważną zaletą jest zastosowanie w nich opatentowanego przełączania magnetycznego. Zapewnia ono działanie pompy niemal bez pulsacji. Dzięki przełożeniu 5:1, 31:1 i 32:1, 32:1 MX4/32 posiada maksymalną szybkość powlekania 4 l/min. Sprężyna w zestawie przedłuża żywotność pompy i ogranicza potrzebę konserwacji oraz przestoju.

  1566idealne_001.jpg

  Zestaw do natryskiwania Binks MX LITE.


  Szczególnie skuteczny w lakierowaniu powierzchni drewna jest zestaw Raptor LITE, łączący pompy MX z małymi, lekkimi wspomaganymi sprężonym powietrzem hydrodynamicznymi pistoletami natryskowymi AA4400M. Jest on bardzo wytrzymały i wszechstronny. Dzięki możliwości regulacji strumienia natryskowego bezpośrednio na pistolecie może być łatwo dostosowany do potrzeb danego obiektu. W ten sposób łatwo można uzyskać optymalną jakość powierzchni. AA4400M, nawet przy niskim ciśnieniu cieczy i sprężonego powietrza, zapewnia najwyższą wydajność i wyjątkowo doskonałe wykończenie, przy znacznie mniejszym zużyciu farby i energii.

  Zestaw Raptor LITE dostarczany jest wraz solidnym statywem trójnożnym i wynikającym z tego dobrze zorganizowanym panelem sterowania, bardzo łatwym w obsłudze. Wszystkie części mające kontakt z medium wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i oferują najlepszą kompatybilność z materiałami do malowania drewna, na bazie rozpuszczalnika i wody, w tym z bejcą, szkliwem, wypełniaczami, masami uszczelniającymi, jasnymi i kolorowymi farbami i lakierami oraz podkładami.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 2(94)/2015

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne