• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 6(98)/2015

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Procesy Wspomagające

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  01.11.2015, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2
  Na najbliższych targach EUROGUSS firma AGTOS zaprezentuje sposoby odgratowywania powierzchni oraz nadawania powierzchniom odpowiedniej struktury. Ważnym punktem w prezentacji będzie eksploatacja bezpieczna i ekonomiczna.

  Oczyszczarki strumieniowe z wirnikiem rzutowym rozwiązaniem dla branży odlewniczej  Firma AGTOS proponuje własny kompleksowy program urządzeń do obróbki powierzchni dla branży odlewniczej. Używane oczyszczarki strumieniowe, części zamienne, kompleksowe usługi serwisowe, jak i modernizacja już eksploatowanych maszyn są również w ofercie firmy AGTOS.

  Przedsiębiorstwo AGTOS ma w swoim asortymencie całą serię oczyszczarek strumieniowych z taśmą z plecionego drutu stalowego używanych do obróbki delikatnych części odlewanych. Ten rodzaj maszyny cieszy się dużym zainteresowaniem. Na targach zaprezentowane zostaną korzyści, jakie płyną z eksploatacji tej maszyny.

  Argumentem przemawiającym za zakupem konkretnej maszyny jest, obok ceny, koszt eksploatacji. Koszty te generowane są w szczególności poprzez koszt części zamiennych i zużywających się. Tu ważną rolę odgrywa rodzaj oraz jakość materiału. Dzięki przemyślanej i innowacyjnej produkcji można je zaoszczędzić. Używając np. część składowych taśm gąsienicowych wykonanych z materiałów wytrzymałych, które łatwiej się montuje oraz oszczędniej produkuje. Kolejnym argumentem przemawiającym za jest wygodna wymiana części zamiennych w maszynie.

  Oferta firmy AGTOS obejmuje również sprzedaż maszyn używanych własnej, jak i obcej produkcji. Używane oczyszczarki są przez nas poddane inspekcji, jeśli trzeba naprawiane oraz sprowadzane do stanu dzisiejszej techniki.


  1691ekonomiczna_001.jpg  Nowoczesne turbiny

  Wysoko wydajne turbiny firmy AGTOS są bardzo przyjazne w obsłudze oraz serwisowaniu. Śrutownice wyposażone są w wirnik jednotarczowy i przez to odpada użycie typowych bolców dystansowych. Tym samym zmniejsza się liczba części eksploatacyjnych, a użytkownicy korzystają z niższych kosztów pielęgnacyjnych oraz lepszego strumienia ścierniwa.

  Koło rozdzielcze mechanicznie napędza ścierniwo podczas czyszczenia. Z zewnątrz można wyregulować powierzchnię poddaną na czyszczenie. Obudowa turbiny wykonana jest ze stali manganowej odpornej na zużycie. Łopatki koła są łatwe w wymianie.

  Wysoko wydajne turbiny firmy AGTOS napędzane są bezpośrednio przez silnik elektryczny z zasilaniem przemiennym o stopniu ochrony IP54. Specjalna izolacja labiryntowa przy obudowie turbiny uniemożliwia dostanie się kurzu czy czyściwa bezpośrednio do silnika.

  Krótkie czasy serwisowania oraz niskie koszty części zamiennych sprawiają, że eksploatacja naszych oczyszczarek jest wyjątkowo ekonomiczna.


  1691ekonomiczna_002.jpg

  Części odlewane przed oczyszczarką strumieniową z taśmą z plecionego drutu stalowego firmy AGTOS.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...