• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 6(98)/2015

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  01.11.2015, ~ Administrator,   Czas czytania 9 minut

  Strona 5 z 5

  Powstające w procesach przygotowania powierzchni ścieki ciągłe, popłuczne o niewielkim zanieczyszczeniu oraz okresowe, zużyte kąpiele o dużym zanieczyszczeniu, przed ich odprowadzeniem do kanalizacji wymagają obróbki chemicznej. Przeprowadza się ją w zlokalizowanej na powierzchni malarni specjalnej oczyszczalni. Na malarni posadowiona jest również centrala wentylacyjna sterująca wielkością niezbędnego nawiewu i wywiewu powietrza, czyli zapewniająca odpowiedni w obiekcie mikroklimat.

  Zdolność produkcyjna malarni, przy prędkości technologicznej przenośników 1,4 m/min i przy pracy na trzy zmiany robocze, 5 dni w tygodniu, określana jest na ok. 3 500 000 m?/rok (i więcej).

  Uruchomiona malarnia oraz pierwsza z dwóch planowanych, najnowocześniejszych aktualnie linii obróbki mechanicznej do produkcji elementów mebli stanowi pierwszy etap realizacji inwestycji MALOW 4. Uruchomienie całości przewidziane jest na przełomie roku obecnego i następnego. To innowacyjne przedsięwzięcie zlokalizowane jest na nowej powierzchni produkcyjnej o wielkości 13 tys. mkw. Wartość realizowanej przez firmę produkcji wzrośnie o 50%, wartość sprzedaży o ok. 60 mln złotych, przy zatrudnieniu dodatkowo 120 osób i poniesionych kosztach realizacji w wysokości ok. 65 mln złotych.


  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Wacław Pankiewicz

  Fot. Wacław Pankiewicz oraz Wagner

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...