• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian
  Strona 1 z 3

  EUROSTATIK - szybko rozwijająca się marka na rynku malowania farbami proszkowymi i proszkami emalierskimi


  Od lat dla dużej części Polaków Turcja dalej kojarzy się głównie z bardzo popularnymi wakacjami nad brzegiem Morza Śródziemnego, czy dobrymi interesami na handlu wyrobami skórzanymi, prowadzonymi w latach 80. XX w. Chcąc poznać Turcję dzisiejszą, te opinie należy zdecydowanie zweryfikować. Patrząc na wzrost tureckiego PKB na przestrzeni ostatnich lat, możemy tylko pomarzyć o porównywalnych wynikach w krajach Unii Europejskiej i wygląda na to, że to raczej nie tylko Chiny, ale Turcja będzie w najbliższej przyszłości zapleczem produkcyjnym Europy, oferując coraz lepszą, akceptowalną dla wymagających rynków jakość produkcji za wciąż niezwykle konkurencyjne ceny.  1313turcja_004.jpg

  Nagrodzona plastikowa automatyczna kabina malarska do szybkiej zmiany koloru z pełnym osprzętem.


  Dobrym przykładem nowoczesnej oferty tureckiego przemysłu jest firma Guvencelik CO, promująca również już w Polsce urządzenia dla technologii elektrostatycznego malowania farbami proszkowymi i proszkami emalierskimi pod nazwą handlową EUROSTATIK. W niniejszym tekście chciałbym przybliżyć jej profil, bo jestem przekonany, że warto korzystać z okazji zanim zrobią to inni. Firma Guvencelik CO ma siedzibę w Kayseri, przemysłowym mieście w środkowej Turcji, położonym u podnóża wulkanu Erciyes, niedaleko turystycznych atrakcji Kapadocji. Przez kilkanaście lat swojej działalności firma Guvencelik CO rozwijała i dopracowywała technicznie oferowane urządzenia, rozpoczynając swoją działalność od zaopatrywania w linie emalierskie i linie do malowania proszkowego zakłady produkcyjne znajdujące się w strefach przemysłowych otaczających Kayseri. Skalę i szybkość rozwoju Guvencelik CO, jak i tureckiego przemysłu, niech zobrazuje fakt wybudowania i sprzedania w tym czasie w bliskim sąsiedztwie ponad pięćdziesięciu kompletnych linii technologicznych.


  1313turcja_003.jpg


  Filtrowa kabina do malowania proszkowego z pełnym osprzętem.


  Guvencelik CO jest jedną z nielicznych firm w świecie produkujących samodzielnie tak szeroką gamę wyrobów przeznaczoną dla przemysłowych technologii malarskich. W skład oferty produkcyjnej wchodzą: aplikacje do proszkowego malowania elektrostatycznego, manipulatory, kabiny do malowania proszkowego o różnym stopniu automatyzacji, przelotowe i komorowe piece do utwardzania powłok, linie do natryskowego przygotowania powierzchni przed malowaniem, piece do suszenia detali po przygotowaniu powierzchni, przenośniki podwieszone różnych typów, aplikacje do nakładania emalii proszkowych, kabiny emalierskie, piece do utwardzania emalii, szafy elektryczne i automatyka o różnym stopniu zaawansowania, stanowiące wyposażenie produkowanych urządzeń technologicznych. Guvencelik CO jest liderem w swojej branży na rynku tureckim i dynamicznie rozwija się w innych krajach poprzez markę handlową EUROSTATIK, zawsze wsłuchując się w potrzeby klientów i dążąc do wypracowania oferty rozwiązań kompletnych ("pod klucz"), stanowiących optymalne połączenie oczekiwań klienta i aktualnych możliwości, jakie daje do dyspozycji bieżący stan techniki. Produkty marki EUROSTATIK i zawarte w nich komponenty są w 100% pochodzenia tureckiego. Urządzenia wyprodukowane i dostarczone przez Guvencelik CO pracują z powodzeniem od lat w osiemnastu krajach Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...