• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Systemy i materiały maskujące do zabezpieczeń powierzchni przed procesem lakierowania


  Masklogik to producent zaślepek i zabezpieczeń powierzchni, jak i modułowych systemów rurkowych o nazwie Flexlogik, które z powodzeniem wykorzystywane są przy produkcji wielu wyrobów, także w lakierniach.


  Firma Masklogik Sp. z o.o. jest polskim oddziałem włoskiego producenta EUROMASK działającego od ponad 15 lat na rynkach europejskich i nie tylko, gdyż posiada również oddział w Meksyku i wielu krajach Europy.


  1374zaslepiania_001.jpg

  Przykładowe produkty.


  Gotowe systemy i materiały maskujące pozwalają na obniżenie kosztów produkcji, minimalizując czas potrzebny na zabezpieczenie powierzchni przed lakierowaniem i pozwalają na wyprodukowanie detali w najwyższej jakości. Z uwagi na możliwość wielokrotnego użycia i niskiego kosztu zakupu są niezbędnym narzędziem w każdej lakierni proszkowej, galwanizerni, lakierni ciekłej, kataforetycznej i anodowni. Jako jeden z nielicznych producentów EUROMASK realizuje również indywidualne rozwiązania od projektu poprzez przedstawienie próbek produktów i produkcji. W ofercie są produkty odporne na wysokie temperatury, np. materiały silikonowe odporne do 315°C, materiały wykonane z EPDM odporne do 177°C o dużej wytrzymałości mechanicznej, używane również w procesach piaskowania i śrutowania, zabezpieczenia winylowe, a także taśmy klejące wysokotemperaturowe papierowe, poliestrowe i wiele innych.


  1374zaslepiania_002.jpg


  Produkty z rodziny Euromask wykorzystywane są do zabezpieczeń powierzchni przed procesem lakierowania lub jako finalne zaślepienie otworów rurek i gwintów. Są to:

  - kapturki silikonowe na gwinty, nakrętki

  - korki stożkowe do otworów

  - taśmy klejące, taśmy dwustronne

  - okrągłe, kwadratowe etykiety samoprzylepne

  - węże i pianki silikonowe

  - korki i osłonki winylowe


  Natomiast z Flexlogik można w sposób prosty, bezproblemowo i natychmiastowo stworzyć własne infrastruktury produkcyjne. Asortyment charakteryzują profile rurkowe, łączniki, listwy rolkowe, kółka i szeroka gama akcesoriów:

  - rurki powlekane wytrzymałym tworzywem typu ABS

  - łączniki lakierowane kataforetycznie (różna kolorystyka)

  - rolki i systemy przesuwne

  - kółka skrętne z hamulcem o zwiększonej nośności

  - stopki z regulowaną wysokością

  - gotowe konstrukcje, stoły, wózki specjalne, tablice, magazyny dynamiczne


  Firma posiada zaplecze techniczne, projektantów, którzy wykonują bezpłatne projekty konstrukcji według zapotrzebowania klienta.


  Tomasz Pyzik

  Masklogik Sp. z o.o.


  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...