• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 1(93)/2015

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  01.01.2015, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Finishing Brands - innowacyjne rozwiązania i nowe technologie


  Firma Finishing Brands (marki Binks, DeVilbiss, Ransburg), która specjalizuje się w produkcji urządzeń do lakierowania ciekłego dla przemysłu ogólnego i produkcji samochodów, wprowadziła w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka nowych, przełomowych produktów.


  Automatyczne pistolety natryskowe serii AG-360 DeVilbiss dostępne są w różnych kształtach obudowy, tak aby zapewniały całościowe i uniwersalne rozwiązania w zakresie wykończeń dla wszystkich przemysłowych aplikacji niskociśnieniowych, w tym również ceramiki.

  Automatyczny pistolet Binks AG-363 jest zaawansowanym technologicznie pistoletem natryskowym Air Assisted Airless z głowicą powietrzną HVLP, który w celu uzyskania łatwego dostępu do niego podczas bieżącego utrzymania i serwisowania, może zostać szybko odłączony od niskoprofilowej podstawy za pomocą prostego klucza imbusowego, bez długich przestojów w produkcji.

  Pistolet DeVilbiss Pro Lite przeznaczony jest do wszystkich rodzajów malowania natryskowego ręcznego. Model Pro Lite E z warstwą ochronną "QuickCleanTM" dedykowany jest specjalnie do przemysłu ceramicznego.

  Wersje ciśnieniowe, ssące i grawitacyjne wykorzystują szeroką gamę dysz materiałowych i głowic powietrznych, dzięki czemu można uzyskać doskonałe parametry rozproszenia cząstek dla wszelkiego rodzaju farb przemysłowych rozcieńczalnikowych i wodnych.


  1541bardziej_006.jpg

  GTI Pro Lite i Pro Lite E.


  Pistolet ręczny DeVilbiss GTI PRO Lite uzyskuje wysoką równomierność rozpylania dzięki wyrafinowanym procesom projektowania kanałów powietrza o dużej przepustowości oraz koncentrycznemu zaworowi powietrza. Uzyskano w ten sposób swobodny przepływ sprężonego powietrza przez korpus pistoletu. Głowica powietrzna, zasilana powietrzem o wysokich parametrach przepływu, umożliwia stabilny i jednorodny rozkład cząsteczek w całej szerokości strumienia.

  DeVilbiss Pro Lite E jest udoskonaloną wersją pistoletu natryskowego Pro Lite przeznaczoną do zastosowań w ekstremalnie trudnych warunkach malowania powierzchni ceramicznych i emaliowanych. Dwa główne parametry charakteryzujące pistolet, tzn. odporność na ścieranie i wysokie przepływy materiału, predysponują te urządzenie do przemysłu ceramicznego.

  Kompletne zestawy Binks MX Lite w wersji Air Assisted Airless lub Airless to niedrogie i wytrzymałe zestawy pomp z tłokami pokrytymi warstwą ceramiczną o trwałości do trzech razy dłuższej niż w tradycyjnych chromowanych rozwiązaniach. Teraz, wyposażone w nowe przewody Binks Super-Flex, zapewniają operatorom wyjątkową wygodę podczas długotrwałego użytkowania.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...