• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Artykuły branżowe

  Wydanie nr: 2(82)/2013

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Kataforeza

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  01.03.2013, ~ Administrator   

  Chromianowanie żółte\zielone\transparentne


  Chromianowanie wg normy DIN 50939 jest metodą znaną od dziesięcioleci, którą w dalszym ciągu się stosuje. Obróbki bezchromowe do tej pory nie były w stanie całkowicie zastąpić chromianowania. Do przygotowania powierzchni przed nałożeniem powłok firma Kluthe oferuje produkty z serii DECORRDAL®, będące liderem w zakresie jakości tworzonych powłok.


  Dzięki wysokiej pozycji w sektorze środków czyszczących firma Kluthe posiada niewyczerpany rezerwuar wiedzy na temat substratów. Z tego względu oferuje alternatywne oraz nowe rozwiązania w zakresie czyszczenia i wytrawiania, skutkujące dla klientów korzyściami finansowymi. W dziedzinie alkalicznego trawienia odtłuszczającego istnieje możliwość łączenia kilku produktów, które można optymalnie dobrać do poszczególnych urządzeń. Dzięki temu nie dochodzi do tworzenia się kamienia, a powierzchnia, drażniona środkami alkalicznymi, zużywa się jednomiernie.


  1299alternatywne_001.jpg


  Aby wygenerować korzyści dla klientów, Kluthe stworzył kwaśne środki odtłuszczająco-trawiące, które rozwiązały wiele problemów. Znacznej redukcji uległy złogi, czego szczególnie brakowało w przeszłości, kiedy wzrosła ilość obróbek powierzchni ocynkowanych. Dzisiaj odtłuszczanie w kwaśnych kąpielach trawiennych stanowi w wielu obszarach alternatywę do intensywnego odtłuszczania alkalicznego.


  Produkty firmy Kluthe są przeznaczone do naprzemiennego oczyszczania powierzchni aluminiowych i ocynkowanych, bez konieczności wprowadzania zmian parametrów, a żywotność urządzeń jest niewiele niższa niż w przypadku procesu oczyszczania stosowanego do tylko jednego rodzaju powierzchni.


  Marek Suchecki

  Kluthe Poland Sp. z o.o.


  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 2(82)/2013

  Reklama
  C1 - prenumerata