Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  23 dni temu  12.05.2020, ~ Administrator   

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, ogłosiła zwiększenie produkcji żywic impregnujących Voltatex. Dzięki tej decyzji klienci z branży urządzeń medycznych będą w stanie przyspieszyć produkcję sprzętu ratującego życie, takiego jak silniki do wentylatorów oraz maski N95, których ze względu na pandemię koronawirusa brakuje w szpitalach na całym świecie.

  – Żywice Voltatex firmy Axalta są wykorzystywane w wielu kluczowych produktach pomagających zwalczać pandemię koronawirusa – wyjaśnia Dave Heflin, Vice President, Global Industrial Liquid Coatings Axalta. – Współpracujemy z dostawcami urządzeń medycznych z całego świata. Zwiększyliśmy moce produkcyjne, aby nasi klienci mogli szybciej dostarczać wentylatory i maski szpitalom. Produkty z serii Voltatex spełniają surowe normy jakości, pozwalają obniżać masę silników elektrycznych o 15% i nie powodują zakłóceń, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Wiemy, że obniżenie temperatury pracy silników wydłuża ich czas eksploatacji i poprawia ogólną wydajność. Chcemy wspierać producentów urządzeń medycznych, którzy gwałtownie zwiększają produkcję sprzętu i materiałów ratujących życie na całym świecie.

  Voltatex to czołowa, nagradzana marka Axalta, oferująca powłoki izolujące do urządzeń elektrycznych, w tym między innymi emalie do przewodów elektrycznych, żywice impregnujące i lakiery na blachy rdzeni transformatorów, które poprawiają wydajność powlekanych urządzeń. Żywice impregnujące są stosowane do produkcji silników elektrycznych, agregatów i transformatorów. Zapewniają stabilność mechaniczną, dodatkową izolację elektryczną oraz doskonałą ochronę przed różnymi czynnikami środowiskowymi.

  Powłoki Voltatex są stosowane w produkcji silników do wentylatorów, silników niskonapięciowych do maszyn produkujących maski oraz superprzewodników do maszyn do rezonansu magnetycznego. Obniżają zużycie energii i emisje, co przekłada się na bezpieczniejszą i wydajniejszą pracę.

  Żywica impregnująca Voltatex® 4224 zdobyła ostatnio złotą Nagrodę Edisona w kategorii materiałoznawstwa i inżynierii. Nagrody Edisona to niezwykle prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za innowacyjność lub doskonałość w zakresie produktów i usług, marketingu lub wzornictwa. Żywica Voltatex 4224 zdobyła złotą nagrodę już drugi rok z rzędu.

  Więcej informacji na temat produktów Axalta można znaleźć na stronie www.electricalinsulation.com.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony