Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  11 miesięcy temu  05.09.2019, ~ Administrator   

  Barry Snyder

  Barry Snyder

  Axalta Coating Systems ogłosiła, że Barry Snyder obejmie stanowisko Senior Vice President and Chief Operations and Supply Chain Officer, a Robert Roop otrzyma awans na stanowisko Vice President and Chief Technology Officer. Zmiany obowiązują ze skutkiem natychmiastowym. Na nowych stanowiskach obaj panowie będą odpowiedzialni za innowacje i rozwój firmy. Dr Snyder kontynuuje swoją pracę w zespole kierowniczym Axalta, podczas gdy dr Roop jest jego nowym członkiem. Obaj podlegają bezpośrednio Robertowi Bryantowi, CEO Axalta.

  – Bardzo cieszymy się z tych zmian w kierownictwie Axalta i jesteśmy dumni, że mogliśmy awansować własnych pracowników – mówi Robert Bryant. – Przez ostatnie cztery lata pracy na stanowisku Chief Technology Officer Barry pomógł nam utrzymać pozycję pioniera naszej branży oraz przyczynił się do rozwoju firmy na rynku globalnym. Dzięki jego zaangażowaniu oraz pracy na rzecz rozwoju firmy mamy bardzo mocne zaplecze technologiczne. Z Barrym mamy wspólny cel, jakim jest dążenie do bezpiecznej i wydajnej pracy naszych oddziałów oraz osiągnięcie doskonałości operacyjnej. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli współpracować z nim na nowym stanowisku.

  – Od dziesięciu lat Robert odgrywa kluczową rolę w strategicznym rozwoju naszego zaplecza technologicznego – kontynuuje Robert Bryant. – Jego wiedza techniczna oraz doskonałe obycie biznesowe sprawiają, że znakomicie sprawdzi się na stanowisku Chief Technology Officer i będzie pomagał nam wyróżnić się na rynku dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, których oczekują klienci. Robert jest mocno zaangażowany w rozwój nowych produktów i usług wychodzących naprzeciw potrzebom naszych klientów. Cieszę się na nadchodzącą współpracę i realizację naszych wspólnych celów w zakresie technologii.

  Dr Snyder zajmował wcześniej stanowisko Senior Vice President and Chief Technology Officer w Axalta. Dysponuje doktoratem w dziedzinie chemii nieorganicznej z Harvard University, dyplomem MBA z Temple University oraz dyplomami licencjata i magistra w dziedzinie chemii z Emory University.

  Dr Roop pracuje w Axalta od 2013 roku i od tego czasu zajmuje coraz wyższe stanowiska. Dysponuje licencjatem w dziedzinie inżynierii chemicznej z West Virginia University oraz ma doktorat w dziedzinie inżynierii chemicznej z Texas A&M University.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony