Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  6 miesięcy temu  22.11.2018, ~ Administrator   

  Michael Lazin (po lewej), sales manager OEM Packaging D-A-CH w Nordson Deutschland GmbH, Mario Hahn (po prawej), central sales manager w Nordson Industrial Coating Systems Europe.

  Michael Lazin (po lewej), sales manager OEM Packaging D-A-CH w Nordson Deutschland GmbH, Mario Hahn (po prawej), central sales manager w Nordson Industrial Coating Systems Europe.

  1 października 2018 r. Mario Hahn objął w Nordson stanowisko kierownika ds. sprzedaży systemów malowania proszkowego, odpowiedzialnego za region Europy Centralnej. Mario Hahn ukończył studia na kierunku business management w Wyższej Szkole Zawodowej w Wismar i posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Przed przejściem do firmy Nordson pracował jako key account manager w przedsiębiorstwie na południu Niemiec.

  Mario Hahn zastąpił Michael Lazina, który pracował na tym stanowisku od 2010 r. i w dniu 1 listopada 2018 r. dołączył do sektora Adhesive w Nordson, obejmując nową kierowniczą funkcję. 

  W maju 2018 r. Kamil Oberstedt zasilił natomiast zespół ds. sprzedaży systemów malowania proszkowego jako area manager. Kamil Oberstedt posiada wiedzę techniczną i doświadczenie w sprzedaży na rynkach Europy Wschodniej. Ze swojego biura w Bremie będzie obsługiwał klientów we wschodnich Niemczech a także wspierał zespół sprzedaży w Polsce.

  Nordson Industrial Coating Systems

  Nordson Industrial Coating Systems to jeden z wiodących na świecie dostawców precyzyjnych rozwiązań aplikacyjnych do nakładania i suszenia powłok proszkowych i powłok na mokro oraz uszczelniaczy i klejów. Nordson w zakresie aplikacji ma 60-letnią praktykę. Firma posiada oddziały w ponad 30 lokalizacjach, dzięki czemu zapewnia obsługę i wsparcie klientom na całym świecie. Więcej informacji o firmie Nordson można znaleźć na stronie www.nordson.com/ics

  Kamil Oberstedt Area Manager na region wschodnich Niemczech i Polskę.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony