Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  7 miesięcy temu  05.09.2018, ~ Administrator   

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, ogłosiła, że Yves Kerstens zastąpi Matthiasa Schönberga w roli Vice President and President na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. W tym samym czasie do firmy dołączył Klaus Gast, Business Director dla biznesu farb proszkowych na Europę. Obaj panowie rozpoczęli pracę 1 sierpnia 2018 r.

  Zanim Yves Kerstens, zanim dołączył do Axalta, przez 13 lat pracował w Bridgestone Corporation, gdzie obejmował szereg stanowisk dyrektorskich w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku. Wcześniej był konsultantem w zakresie zarządzania i zajmował różne stanowiska w firmach Capgemini i Ernst & Young Consulting. Ma dyplomy magisterskie w dziedzinach elektromechaniki, zarządzania przemysłowego i zarządzania międzynarodowego.

  - Z przyjemnością witamy pana Kerstensa na stanowisku prezesa na region EMEA – mówi Joe McDougall, Executive Vice President and President of Global Refinish and EMEA, Axalta. - Dzięki bogatemu doświadczeniu na wysokich stanowiskach dysponuje on umiejętnościami niezbędnymi, aby kierować naszą działalnością w tym obszarze. Yves skupi się na potrzebach klientów a także na rozwoju firmy i dbaniu o jej interesy, między innymi poprzez optymalizację procesów biznesowych.

  Z kolei Klaus Gast dołączył do firmy jako Business Director dla biznesu farb proszowych na Europę. Wcześniej obejmował stanowisko Area Vice President for Sales and Marketing w Nalco Water. Piastował także szereg wyższych stanowisk w pionach handlowych i marketingowych.

  - Axalta ma dobre wyniki, jeśli chodzi o sprzedaż farb proszkowych w Europie – mówi Rajeev Rao, Vice President for Global Powder Coatings, Axalta. - Pod wodzą pana Klausa ten trend się nie zmieni. Ma on bogate doświadczenie w branży lakierniczej, szczególnie na wysokich stanowiskach handlowych i marketingowych. Nie mogę doczekać się wspólnej pracy nad rozwojem segmentu farb proszkowych Axalta.

  Yves Kerstens i Klaus Gast będą pracować w siedzibie firmy Axalta na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, która mieści się w Bazylei (Szwajcaria).

  Więcej informacji na temat firmy Axalta oraz informacje dla prasy można znaleźć na stronie www.axalta.pl

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony