• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Drewno

  10 miesięcy temu  10.09.2020, ~ Administrator   

  Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbywać się będą w dniach 15-18 września 2020 r. w Poznaniu, należą do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna.

  Kluczowe organizacje i stowarzyszenia branżowe, izby gospodarcze oraz wystawcy wspólnie z organizatorami targów DREMA stają na wysokości zadania, aby mimo wyjątkowej sytuacji zadbać o wysoki poziom merytoryczny wydarzeń, przedstawić kompleksową ofertę dla przemysłu drzewnego i meblarskiego – od surowców, materiałów i komponentów do prekursorskich rozwiązań do produkcji mebli oraz zapewnić przestrzeń do owocnych spotkań biznesowych. – Jesteśmy w centrum branżowych wydarzeń – mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA. – Podobnie jak w ubiegłych latach, choć w nowych warunkach, wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi kreujemy przyszłość branży. Serdecznie zapraszam na 36. wyjątkową edycję targów DREMA.

  Poligon prezentacji lakierniczych

  Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Poligon Umiejętności Lakierniczych podczas targów DREMA (pawilon 5, stoisko 60). Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna, to wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania. W tym roku, ze względu na pandemię COVID-19, przestrzeń demonstracyjna będzie mniejsza, niemniej firmy współorganizujące pokazy lakiernicze będą do Państwa dyspozycji. I tak firma Kemichal, wspólnie z partnerem Iwata, będzie testować w praktyce najnowsze urządzenia lakiernicze (pistolety i pompy), farby i lakiery do drewna oraz systemy polerskie. Natomiast firma Nawara zaprezentuje nowe produkty – wózki lakiernicze i ścianę lakierniczą. Pokazy, prowadzone w reżimie sanitarnym, odbywać się będą każdego dnia trwania targów DREMA.

  Więcej informacji oraz zasady uczestnictwa na www.drema.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony