• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  5 miesięcy temu  08.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 3

  Już 21 lutego rozpocznie się długo wyczekiwane sympozjum organizowane przez firmę WAGNER-SERVICE pod nazwą „Lakierowanie Proszkowe i Ciekłe”. Patronat prasowy objęło „Lakiernictwo Przemysłowe”.

  − Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną, osiemnastą już edycję sympozjum. Tematem przewodnim będzie optymalizacja i oszczędność energii na drodze do Przemysłu 4.0. Wybitni eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a wystawcy zaprezentują innowacyjne produkty dedykowane malarniom przemysłowym. Nasz zespół pracuje intensywnie, aby zapewnić Państwu niezapomniane doświadczenia podczas wydarzenia – zapewnia Karina Leszczyńska z firmy WAGNER-SERVICE.

  Jako wydarzenie o ugruntowanej pozycji sympozjum firmy WAGNER-SERVICE przyciąga w ramach jednej imprezy odbiorców i dostawców urządzeń, komponentów, farb i innych elementów branży lakierniczej. Odwiedzający mogą liczyć na ciekawy zakres prelekcji, obecność znaczących dla branży wystawców oraz idealną do budowania relacji biznesowych atmosferę.

  Sympozjum będzie doskonałą okazją do przekonania się, że nowe planowanie zasobów, nowe podejście do produkcji, nowe narzędzia do jej optymalizacji są nie tylko efektywne i przynoszą wymierne korzyści, ale są także przyjazne dla użytkownika, środowiska i proste w obsłudze.

  18. edycja sympozjum odbywać się będzie w dniach 21−23 lutego 2024 roku w hotelu Double Tree by Hilton**** w Warszawie, przy ulicy Skalnicowej 21.

  Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem, warto się pośpieszyć, gdyż zostały ostatnie miejsca.

  Zapisy: TU

  Program sympozjum

  CZWARTEK, 22 LUTEGO 2024

  09:10    SenseFlow – premiera rewolucyjnej technologii firmy Wagner w zakresie pomiaru i kontroli wydatku farby proszkowej w perspektywie Przemysłu 4.0.    
  Michael Topp    
  WAGNER GmbH

  09:30    Dostosowanie automatyzacji i robotyzacji do zmieniających się potrzeb klientów w erze Przemysłu 4.0. Case study.    

  Wojciech Wilczek / Jędrzej Pozorski    
  WAGNER SERVICE

  09:50    Nowoczesne technologie i robotyzacja produkcji w parze z systemami analizy danych – remedium na wyzwania współczesnego przemysłu.    
  Jędrzej Kowalczyk    
  Fanuc

  10:10    Jak przekonać potencjalnego klienta o swojej zdolności do prawidłowego wykonania prac antykorozyjnych?    
  Jerzy Kozłowski    
  GSI SLV

  10:30    Kiedy warto zastosować technologie niskotemperaturowe?    
  Krystian Kowalski    
  Haug Chemie

  10:50    Nowe oblicze energetyczne farb proszkowych – IGP-DURA®one
  Paweł Mastalerz    
  IGP Pulvertechnik

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...