• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  25.08.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Forum NTM, to nie tylko światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania proszkowego, ale przede wszystkim spotkanie wiodących i technologicznie zaawansowanych firm. Forum to również idealna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych. Już dziś zarezerwuj miejsce na tym dorocznym wydarzeniu.

  Czwarta edycja Forum Nowoczesnych Technologii Malowania ponownie odbędzie się w Arłamowie, u wrót Bieszczad, w dniach 12−14 października 2022 r. Konferencja organizowana przez firmę Ecoline postrzegana jest jako wydarzenie bardzo znaczące w branży malowania proszkowego. Interesująco zapowiadają się tematy referatów z udziałem przedstawicieli środowisk branżowych i naukowych. Dwa dni wypełnione merytoryczną wiedzą z zakresu technologii malowania pod hasłem „Najwyższa jakość usług receptą na trudne czasy”.

  O czym będziemy mówić na Forum?

  Trendy w farbach proszkowych; NCS jak działa, jak czytać paletę?; nowe superodporne produkty Qualicoat Class2; technologie przygotowania powierzchni na wysokim poziomie jakościowym; wymagania korozyjne aluminium oraz stali; proces malowania w jakości w zgodzie z procedurą; koszty jakości − ekonomia w lakierniach; wymagania, normy, personel, kompetencje; nowoczesne i przyjazne środowisku produkty i innowacyjne procesy; dwie operacje w jednym przejściu − rewolucyjny preparat odtłuszczający śrut i detale czyszczone w obróbce strumieniowo-ściernej; biznes oparty o jakość − pozyskiwanie finansowania.

  Atmosfera hotelu Arłamów położonego w sercu Bieszczad sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale i wypoczynkowi. Organizatorzy zapewniają także dodatkowe atrakcje. Podczas kolacji biesiadnej w karczmie wystąpi Piotr Cyrwus.

  Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś udział już dziś i zostań uczestnikiem tego branżowego wydarzenia.

  Szczegóły uczestnictwa: marketing@ecoline.com.pl lub na https://ecoline.com.pl/oferta/szkolenia/forum/

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne