• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Motoryzacja

  26 dni temu  29.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  AkzoNobel niezmiennie dąży do podtrzymania najwyższych standardów i dostarczania produktów swoim klientom, co znalazło uznanie branży motoryzacyjnej dla zakładu firmy produkującego powłoki proszkowe w Como we Włoszech.

  Zakład, w którym niedawno zakończono dużą rozbudowę mocy produkcyjnych, otrzymał certyfikat Międzynarodowej Grupy Zadaniowej ds. Motoryzacji (IATF) 16949. Certyfikat ten, przyznawany
  w następstwie szeroko zakrojonego audytu przeprowadzanego przez stronę trzecią, jest wyrazem uznania dla najwyższego poziomu jakości produktów i zadowolenia klientów.

  Certyfikat IATF 16949 jest globalną specyfikacją techniczną i standardem zarządzania jakością dla przemysłu motoryzacyjnego. Koncentruje się na kilku kluczowych obszarach, w tym ciągłym doskonaleniu, zapobieganiu defektom i redukcji odpadów w łańcuchu dostaw w branży motoryzacyjnej.

  − Jesteśmy bardzo dumni, że nasz zakład w Como otrzymał ten certyfikat – mówi Jeff Jirak, dyrektor działu farb proszkowych AkzoNobel. − Oznacza to, że mamy obecnie trzy certyfikowane zakłady proszkowe w Europie – po Arnsberg w Niemczech i Izmir w Turcji – co pokazuje nasze niezachwiane zaangażowanie w dążenie do doskonałości i zadowolenia klientów.

  Zakład w Como to największy zakład firmy zajmujący się powłokami proszkowymi. Niedawna rozbudowa, która zakończyła się na początku bieżącego roku, obejmowała instalację dwóch najnowocześniejszych linii do podkładów samochodowych oraz dwóch do powłok architektonicznych.

  − Nasze poszukiwanie lepszych rozwiązań nigdy się nie skończy − zapewnia Jirak. − Otrzymanie certyfikatu IATF 16949 jest wyrazem uznania dla naszych niestrudzonych wysiłków na rzecz ciągłego doskonalenia i spełniania rygorystycznych wymagań przemysłu motoryzacyjnego.

  AkzoNobel dostarcza wysokowydajne rozwiązania w zakresie powłok proszkowych i ciekłych dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. Produkty firmy są zatwierdzone do użytku przez wiodących producentów samochodów, takich jak BMW, Daimler, Porsche, VW, Audi, Ford, Fiat, Renault i Hyundai.

  Aby dowiedzieć się więcej o farbach proszkowych AkzoNobel dla przemysłu motoryzacyjnego, odwiedź stronę https://www.interpon.com/nl/en/automotive

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...