Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  6 miesięcy temu  10.12.2018, ~ Administrator   

  Axalta Coating Systems, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, od 1 grudnia 2018 r., lub zgodnie z zawartymi umowami, wprowadza podwyżkę cen lakierów w sektorze transportation. Zmiana obejmie lakiery do pojazdów lekkich i użytkowych.

  – Decyzję o podwyżce cen na nasze lakiery transportowe poprzedziliśmy wszelkimi możliwymi działaniami, które mogłyby zmniejszyć wpływ wzrostu kosztu surowców na sprzedaż lakierów na całym świecie – wyjaśnia Steven R. Markevich, Axalta Executive Vice President and President, Transportation Coatings and Greater China. – Nasze koszty rosną niemal na każdym polu: transport i logistyka, opakowania, a nowe podatki i opłaty mają istotny wpływ na koszt prowadzenia działalności. W związku z tym oraz biorąc pod uwagę realia rynkowe, wzrost cen jest konieczny. Niezmiennie chcemy dostarczać klientom światowej klasy produkty i usługi, aby umożliwiać im uzyskiwanie najlepszych efektów teraz i w przyszłości – kończy Markevich.

  O Axalta 

  Axalta jest wiodącą światową firmą koncentrującą się wyłącznie na materiałach lakierniczych, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i niezawodne rozwiązania. Lakiery przeznaczone są dla producentów samochodów, warsztatów renowacyjnych zajmujących się naprawą samochodów osobowych i dostawczych, dostawców silników elektrycznych i rurociągów oraz branży budowlanej i projektowane są z myślą o zapobieganiu korozji, zwiększaniu wydajności i zapewnianiu trwałości powlekanych powierzchni. Bazując na ponad 150 latach doświadczeń w branży lakierniczej, 14 000 pracowników firmy Axalta stale poszukuje sposobów, by jeszcze lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując im najlepsze systemy lakiernicze i techniki ich aplikacji. Więcej informacji na naszej stronie internetowej axalta.pl i na Twitterze @Axalta oraz na LinkedIn.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony