• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    Reklama
    B1 - IGP 2024 Julian

    Aktualności i przegląd rynku

    Strona 2 z 4

    Kim są organizatorzy wydarzenia?

    Za inicjatywę i coroczną organizację odpowiedzialne są trzy firmy, których działalność świetnie się uzupełnia: Haug Chemie Polska Sp. z o.o. , P.C. Systems Sp. z o.o. oraz TIGER Coatings Poland Sp. z o.o.

    Każda z tych firm reprezentuje odrębny odcinek procesu lakierowania, które razem tworzą cały proces technologiczny kolejnych etapów występujących po sobie. Mowa tu o przygotowaniu powierzchni przed malowaniem (Haug Chemie Polska) oraz samym procesie malowania proszkowego, który bez systemu aplikacji: od ręcznego po w pełni zautomatyzowany (P.C. Systems, oficjalny dystrybutor Gema Switzerland) i farb proszkowych (TIGER) by się nie odbył.
    Firmy te mają wieloletnie doświadczenie oraz swoje know how, które pozwala szerzej spojrzeć na cały proces malowania proszkowego i zagadnień z nim związanych. Dzięki takiej formie warsztatów możemy podzielić się swoimi doświadczeniami z ludźmi, którzy na co dzień pracują w malarniach i borykają się z problemami technicznymi. – W procesie malowania nie można patrzeć tylko na cenę farby (w przeliczeniu euro/kg), ale trzeba spojrzeć globalnie na lakiernię i weryfikować realny koszt pomalowania jednego metra kwadratowego wynikający z całego procesu (i nie tylko z kosztów chemii) – wyjaśnia Bartłomiej Wasążnik, dyrektor handlowy firmy Haug Chemie Polska Sp. z o.o.

    Co znajdziemy w tegorocznej agendzie?

    Jak co roku jest możliwość poszerzenia swojej wiedzy, podniesienia kompetencji oraz poznania aktualnych zagadnień branży prezentowanych przez wybitnych specjalistów oraz autorytety w swojej dziedzinie. Poniżej skrót tego o czym możemy usłyszeć.

    Haug Chemie przedstawia prezentacje:

    1. „Preparaty chłodząco–smarujące. Kompatybilność z przygotowaniem powierzchni”.
    2. „Obecne problemy w przemyśle i ich wpływ na lakierowanie przemysłowe”.

    Pierwsza przybliża stosowanie chłodziw do obróbki skrawaniem i ich wpływ na procesy przygotowania powierzchni. Ten temat to szerokie spojrzenie w etapy poprzedzające przygotowanie powierzchni. Odpowiednia technologia preparatów chłodząco–smarujących pozwala na optymalizacje procesów przygotowania powierzchni.

    Udowadniamy, że dobrze dobrane chłodziwo oraz prawidłowo stosowane (stężenia itp.) powoduje łatwiejsze i skuteczniejsze prowadzenie technologii przygotowania powierzchni! Przecież jakość i ekonomia przygotowania powierzchni zależy także od etapów poprzedzających. W prezentacji jest omawiany cały łańcuch poprzedzających procesów produkcyjnych i jego wpływ na przygotowanie powierzchni.

    GALERIA ZDJĘĆ

    Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
    Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
    Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
    Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
    Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
    Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
    Wspieramy lokalnie, działamy globalnie

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz
    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
      Nie ma jeszcze komentarzy...
    Reklama
    C1 - Farby dekoracyjne